Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasim csak azt élvezi ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim csak azt élvezi ha magának veri, én bevetettem mindent, magát az aktust se élvezi úgy, sztem nem eleg intenziv. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kezzel, szajjal mindenhogy csinaltam de csak az a vege hogy o fejezi be maganak, ha utana nincs szex. Multkor szexi fehernemuben fogadtam meg tancoltam is neki sexyn elotte, de akkor se semmi. 25 eves, nem kezdo, szerintem tul sokat csinalta maganak, elottem fel evig senkije sem volt. elszomorito, mit tegyek sztetek? ez igy eleg sz*r. Engem is nagyon kevesszer elegit ki. 23/L

2015. jún. 26. 20:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni lehet hogy meleg és azért nem élvezi
2015. jún. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mit tehetnél.. próbáld meg megbeszélni vele, hogy mi a baja, vagy problémája, miért van szükség arra, hogy ő fejezze be. És téged se elégít ki? Ez mi? Szeret téged? Mert ez így elég lelombozó... 22/L
2015. jún. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én ídén leszek 20 és eddig még nem volt senkim , de biztos álna és hagynám ha egy szép lány verné ki :) Bár sex az jobb lehet :D
2015. jún. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Talán az lehet a megoldás, ha egy ideig nem csinálja magának! Nem, a szex végén sem. Egy pár alkalom így, aztán el fog durranni szex közben is, utána pedig hátha helyrebillen. Csak állja meg, hogy nem csinálja kézzel.
2015. jún. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Probaltam mar sokszor felhozni de sohase akarjs rendesen megbeszelni. Maganak most keveset csinalja azt mond ja
2015. jún. 28. 17:25
 6/12 anonim ***** válasza:
Eleg gyakran verheti maganak ha Te nem tudod kielegiteni errol mar lakell szokni mert ez veszelyes kezd lenni
2015. jún. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Dobd ki, nem élvezi ha te csinálod neki!
2015. jún. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Sokszor meséltem a 20 éves kor fölötti maszturbáció veszélyeiről, köztük erről is. Pusztába kiáltott szó marad valamennyi. Pedig, mint látható, van mitől tartani.

Kérdező, itt nem sok mindent tudsz csinálni. Keress mást, mert nem élhetsz e kielégületlenül egy életet, a pasid állapota pedig csak egyre rosszabb lesz.

2015. jún. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

meg kellene beszélnetek vagy jobban kellene figyelned szex közben...nagyon sok csaj csak cibálja észnélkül pedig ott is van felvezetés része "tárgyalás" és befejezs....

ha közelében sincs a csaj ahhoz h elkapja a fonalat mikor kell ráhangolni húzni és rágyorsítani akkor én is jobb szeretem magamnak intézni , mert ha csak ráncigálja itt leszünk reggelig

2015. jún. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9 vagyok

nyalásnál mi sem ugy csináljuk hogy nekiesünk lefetyelni mint kutya a kerticsapnak

mi is óvatoskodva felvezetjuk picit huzzuk és látni érezni lehet mikor kell erősebben vagy gyorsabban csinálni h jöjjön a befejezés

nálunk is ugyanígy működik

2015. jún. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!