Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek? Férjem főnöke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Férjem főnöke régóta csapja nekem a szelet, sosem vettem komolyan, udvariasan lepasszoltam. Pár hete meghívott minket a születésnapi bulijára, ahol sajnos annyit ittam, hogy belementem egy gyors és titkos menetbe vele a wc-n.

Figyelt kérdés
Szégyenlem magam, ráadásul azóta zaklat, hogy kirúgja a férjemet, ha nem járok át hozzá munkaidőben. Mit csináljak?

2015. jún. 26. 20:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Mondd el a férjednek.
2015. jún. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
37%
Tiszta Ted XD amugy nem lehet tudni mindkető választás lehet rosz kimenetelü
2015. jún. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
hát ebből már úgysem jössz ki jól. mond el a férjednek.
2015. jún. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Szerencsétlen pasi, egyszerre veszti el a feleségét és az állását is... Szégyellheted is magad, de nem kérdés mit csinálj: mondd el a férjednek!
2015. jún. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
B. Ű. D. Ö. S. K. U. R. V. A!
2015. jún. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%

Olyan nincs, hogy annyit ittam, hogy bele mentem. Max megoldotta a gátlásaid az alkohol, pl azt, hogy mi lesz ha kiderül.

Én azért szeretném tudni, ha a feleségem ilyet tenne, hogy kirakhassam, a főnököt meg agyonverhessem maximális gerinctelenségére.

2015. jún. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%
Mekkora rib.nc vagy!
2015. jún. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
57%

Aki nyomkodta a piros kezet hozzá is tudna szólni konstruktívan? Kifejthetné pl. hogy miért lenne jobb évekig félelemben élni, hogy kiderül, kitéve a főnöknek, stb... mert hogy kiderül, arra mérget vehetsz.

Ezt el kell mondani. Jobb esetben megmarad a házasság és a munka is.

2015. jún. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%
Ha szopod a f**zt így akkor fogod úgyis is!
2015. jún. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%

A sztori kamu.

Hogy tűnhetne el két ember hirtelen feltűnés nélkül a főnök házában, hogy senkinek sem tűnne fel? Még, ha csak 5 perc is a gyors menet. Nem lenne fura a többi vendégnek, hogy feláll a főnök, elmegy a WC-re, te is felállsz, majd percekig nem jöttök vissza, mikor a többiek tudják, hogy foglalt a WC a főnök vagy te miattad. Mindegy, ki ment ki először oda.

A másik, hogy simán mondhattál volna ellent neki, ha neked esik, kiabálsz stb, és ott a férjed, aki kiment, és legalább le is bukik a gyökér főnök, és akkor a férjed úgyis kilépne a munkahelyről és nem függnél ettől a gyökértől.


Nagyon kicsi az esélye, hogy ez igaz, ha mégis: beszélned kell a férjeddel, de jó nagy riherongy vagy. Ha igaz...:D

2015. jún. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!