Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szeretném megtapasztalni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném megtapasztalni a testiséget, sajnos vannak gondjaim az ismerkedéssel, bár komoly kapcsolatra vágynék leginkább, de ezt egyelőre jegeltem. Hol találhatnék partnert ebben?

Figyelt kérdés

Szóval azért nem csak úgy egy éjszaka, tartósabb szeretői kapcsolatot keresnék, de teljesen kezdőként. Olyas valakit, aki segít abban, hogy "megnyíljak", tehát türelmes, de tapasztalt. Nem gond, hogy idősebb, de azért nyilván fontos, hogy meglegyen a kémia.


21/L


2015. máj. 31. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonlót keresek de nem találok én sem :/ 18/L
2015. máj. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amelyik lány komolyan gondolja, írjon rám! 32/F
2015. máj. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A félreértések elkerülése végett: "Kategória: Szexualitás » Leszbikusság" :)
2015. máj. 31. 15:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a helyzetben vagyok

17/L/L

2015. máj. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
HAHAH még jó hogy írtad mi a kategória, én is félreértettem :D Azt hittem nagyon csúnya nők keresnek szexpartnert, mert hát egy nőnek egy férfit találni elég egyszerű ezért gondoltam, hogy nem lehet szép. De nőként nőt találni hát igen gondolom nem egyszerű, de sok sikert kívánok nektek!
2015. jún. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs egy hasonló barátnőd, aki hetero?:)
2015. jún. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!