Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azoktól a lányoktól/nőktől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoktól a lányoktól/nőktől kérdezném, akik nem képesek hüvelyi orgazmusra: ha szex közben nem izgatják/izgatjátok a csiklótokat, akkor is élvezetes a szex?

Figyelt kérdés
Mi benne a jó, ha nincs orgazmus? Lehet hülyén hangzik a kérdés, de még nem feküdtem le senkivel sem, csak masztival próbáltam belső orgazmust elérni, és nem ment. Szóval félő, hogy én sem vagyok képes belső orgazmusra, ezért félek nem is élvezném a szexet. :/

2015. jún. 27. 00:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól még élvezetes hidd el. :) Szerintem nem a lényege a szexnek hogy elélvezz hanem az egész az elejétől a végéig. A lehető legközelebb vagy valakihez akihez vonzódsz, szerencsés esetben szeretsz és minden pillanatban érzed őt. Nincs is ennél jobb. Hidd el az emberek nem hiába szeretik a szexet, nem csak az a pár másodperc a lényeg amíg orgazmusod van. Ráadásul a csiklót könnyű izgatni közben.
2015. jún. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2015. jún. 27. 01:17
 3/5 anonim ***** válasza:

1. A szex orgazmus nélkül is élvezetes, ahogy mozog benned az fantasztikus érzés.

2 A legtöbb nőnek aktus közben is csak csikló orgazmusa van, azt nem kell külön izgatni, elég egy jó pózt találni, pl lovaglóban addig dörzsölöd magad hozzá míg elmész, utána befejezitek tetszőlegesen.

2015. jún. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. jún. 29. 21:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne izgulj amiatt, hogy így esetleg ne élveznéd a szexet! :-)


Nekem van hüvelyi orgazmusom, de ezt nem azt jelenti, hogy a szeretkezések 100 %-ában sikerül is átélnem. De ettől még nagyon jó érzés olyankor is, önmagában a szeretkezés orgazmus nélkül is (és régen is az volt, mielőtt átéltem volna az első párkapcsolatomban az elsőt).


Maga a pénisz mozgása a hüvelyben is irtó jó érzés tud lenni, másrészt vannak olyan pózok, amiben a csiklód is kap azzal stimulációt, ahogy mozogtok, egymáson csúszkál, "súrlódik" a testetek, plusz sok olyan póz van, ami lehetővé teszi, hogy a párod közben simogassa a csiklódat, ami azt jelenti, hogy így szeretkezés közben is el tud juttatni a csúcsra, nem csak előtte vagy utána (de ha nincs szabad keze, vagy olyan a póz, hogy nem igazán fér hozzá jól, akkor egész nyugodtan simizheted magadnak te közben).


Az pedig, hogy magadnak még nem tudtál hüvelyi orgazmust okozni, nem jelenti azt, hogy ne vagy képes rá. Van, aki több év aktív szexuális élet után éli át először, van, aki több mint tíz év után nem az első és nem a második partnerével. Új pózokkal, más behatolási szöggel, másfajta stimulációval stb. kísérletezni érdemes szerintem, de nagyon "hajszolni", ráfeszülni erre a kérdésre nem, mert ha van olyan dolog az életben, ami nem akarás és igyekezet kérdése, nem az elengedésé, akkor az orgazmus az, másrészt az orgazmus az orgazmus, csodálatos érzés akár így, akár úgy.

2015. szept. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!