Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok ez igaz? Ha a barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ez igaz? Ha a barátnőtök felszed 5-10 kilót akkor már nem izgultok fel tőle meg nem lehet emiatt izgalmas, élvezetes a szex?

Figyelt kérdés

2014. aug. 22. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen már 5 deka is kizáró ok.
2014. aug. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vonzódom kövér lányokhoz, ez van.
2014. aug. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

mivel sportoló vagyok,ezért nem igazán nézném jó szemmel,ha a nőm felszedne 10 kiló zsírt,amikor nekem fontos az egészségem.

szóval ez eléggé eltérő életszemléletbeli különbség lenne,ahogy a rest természetet is irritáló számomra jobban,mint a plusz kilók.

ezért igen.

kiábrándító a lusta test.

2014. aug. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Ez baromság! Attól, hogy nagyobb, nem rosszabb a szex. Persze van egy ízlésvilágunk, ezen belül kellene maradni. Nálam 5-10 kiló egyáltalán nem akadály, ha 90-nél megáll a vége. Nálatok ez legalább 30-al kevesebb :)
2014. aug. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez abszolút egyénfüggő. Én 20 kg-t szedtem fel a 8 együtt töltött év alatt , a férjem 30-at. Minket a szexuális vonzalom terén abszolút nem zavar a túlsúly. Én mindig is vonzódtam a testesebb férfiakhoz, a férjem kedveli a telt nőket. Inkább én aggódom, hogy ez így nem feltétlenül egészséges. Attól is függ, hogy ez az 5-10 kilón belül hogyan alakul a zsír és izom aránya. Nem mindegy, hogy +5 kg izom, vagy +10 kg zsír. Az sem mindegy, hogy mennyire mély a lelki kötődés. Ha valaki A Társad, akkor a társad lesz 50, 70 és 100 kilósan is. Összefoglalva: igen, okozhat problémát a szexuális életben 5-10 kiló felszedése. De ott érdemes elgondolkodni, miért kúsztak fel a kilók, és ha ez akkora akadály, mennyit is ér a kapcsolat.
2014. aug. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!