Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Kanos állapotban tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Kanos állapotban tényleg megdugnátok olyan nőket is akiket nyugalmi állapotban nem?

Figyelt kérdés
2015. jún. 27. 02:34
 1/8 Dreed ***** válasza:
Én szerintem nem. van 1 szint ami alá nem adok,ha egyszer feljebb van a mérce.
2015. jún. 27. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
úgyszintén mint az 1. inkább kiverem.
2015. jún. 27. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ismerek olyan fiút, akinek tényleg mindegy, még az is, hogy lány-e... Nincs baj a szexuális szabadsággal, csak azt vettem észre, hogy ez mellett nagyon alacsony érzelmi intelligencia lapul (általában). Szerencsére mindenki más, de egyébként igen, elég gyakori eset, hogyha a vér fentről lemegy, a többség ilyenkor átmegy ösztönlénybe.
2015. jún. 27. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
Én 14 és 50 év között bárkit megdugnék, csak nő legyen. Sajnos olyan ocsmány vagyok, hogy nem válogathatok. Így sincs gusztusa hozzám senkinek.
2015. jún. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz. Csak a barátnőmet. Max ösztönből vágom olyan pózokba, amikről korábban nem is gondoltam volna. Illetve ha elvesztem a fejem bedurvulok és keményebben tologatom, csapkodom a fenekét is. Ő ennek külön örül. De egyszer se fordult elő, hogy közben mást kívántam volna meg.
2015. jún. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 aladar12 ***** válasza:
hát kicsit lejjebb adok, de annyira, hogy nyugalmiban ha ő kezdeményez, nem utasítanám vissza.
2015. jún. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
találkoztam már ilyennel, csak nem tudom, hogy kanos-e volt vagy csak annyira szét volt esve(alkohol), hogy rám fanyalodott. józan esze lett volna, még zacsival a fejemen se teszi meg :D
2015. jún. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előfordult:/
2015. jún. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!