Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Hogy reagálnátok ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogy reagálnátok ha meglátnátok hogy a pasitoknak 6 centis farka van? (merev állapotban)

Figyelt kérdés
nem rólam van szó
2015. máj. 20. 18:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem lenne ilyen pasim... már ne hari de 6cm az semmire nem elég, egy 16os ha elég vastag tökéletesen elég, de 6os???? 21L
2015. máj. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát nagyon megsajnálnám, de azzal mihez akar kezdni? Lelankadva kellene ennyinek lennie...
2015. máj. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nagyon-nagyon szerelmesnek kellene lennem ahhoz, hogy ezt évekig mással kompenzáljam...


Szerintem találnék valami mondvacsinált okot, és lelépnék...

2015. máj. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi a választ és az őszinteséget
2015. máj. 20. 19:22
 5/11 anonim ***** válasza:
Poor guy :(
2015. máj. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
ilyen nincs. kamu
2015. máj. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Semmit. Ugyanúgy szeretném Továbbra is. Nem ez a lényeg, úgy gondolom.

Fontos a szexualitás egy párkapcsolatban, de nem az határoz meg mindent. És attól, hogy s pénisz mérete átlagon alul van, még lehet teljesen élvezhető a szex.

2015. máj. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem maradnék vele. tudom magamról, hogy nekem akkorával nem lehetne örömöt okozni, (a duplájával is nehezen) szenvedni meg nem akarnék.. önzőség, de ez van.
2015. máj. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Ha ügyes ujjai vannak (értitek, na), lehet maradnék. De csak ha nagyon szerelmes lennék. Illetve, ahogy magamat ismerem, egy idő után nem lenne elég, megcsalni pedig nem akarnám. Dilemmába lennék, az biztos...
2015. máj. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

hát én még csak egy fiúval voltam életemben, szóval nem nagyon tudom hogy ez mennyire lenne kicsi.

kipróbálnám vele, és ha jó lenne akkor semmi gond. ha nem, akkor szomorú lennék. :D de ha nagyon szerelmes vagyok belé, és így is el tudom képzelni hogy vele éljem le az életem, akkor vele maradnék.

2015. máj. 21. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!