Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Magamnak nem megy. Egy pasival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magamnak nem megy. Egy pasival szerintetek sikerülne?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok és magamnak nem megy fel egy ujjam sem. Viszont sok lánynak felmegy és nap mint nap olvasom hogy a barátja ujjazza,pedig szűz. Szóval lehet csak azzal van baj,hogy magamnak csinálom,mert akkor nem érek el olyan izgalmi állapotot,mintha pasi csinálná?

2015. jún. 27. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehetséges..

De ez nem teljesen biztos, lehet csak ilyen alkat vagy..

2015. jún. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Villámrandi?
2015. jún. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
segitek neked irj :-D :-D
2015. jún. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Karesz6969 ***** válasza:
A szűzhártya vastagsága és rugalmassága különböző...neked valószínú erősebb az átlagnál és zártabb...olvass róla a neten.
2015. jún. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
segítek szívesen írj privit!
2015. jún. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Engem is a barátom ujjazott először. Kicsit fájt, de nagyon nagyon jó érzés volt... A végére már 3 ujja is befért, úgyhogy nyugi. :) Magadnak is megpróbálhatod.. Lehet kicsit fájni fog az elején, de szerintem úgy jobb, ha más csinálja neked.
2015. jún. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Magamat én se tudtam sose , mert hát mi tagadás , pici kezem van , pici ujjakkal , de az is gond volt , hogy nem ment be egynél több.

De mikor barátom csinálta..

2015. aug. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!