Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, amikor szeretkeztek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, amikor szeretkeztek magatokon hagyjátok a zoknitokat?

Figyelt kérdés
Talán sokan megfeledkeztek arról, hogy a melltartón és a bugyin kívül ez is egy szexi darab. A gyönyörű lábika nem csak engem indítanak be, ha nem minden pasit!

2015. jún. 29. 00:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát nem mindet. Csak akiknek lábfétisük van.
2015. jún. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát egyszer olvastam, hogyha levesszük a zoknit, akkor könnyebb elkezdeni fázni szex közben és az kizökkenthet... De olyan furcsán érezném magam úgy, szóval igyekszem minél hamarabb és nem túl látványosan megszabadulni tőle még a nadrággal. Sőt, igazából nem is szeretek hordani. :S Adom #1-est! Lábfétise se nekem, se páromnak nincs. (Y)
2015. jún. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Lábfétis vagy sem, egy nőnek az egész porcikája szexi, és kívanatos!
2015. jún. 29. 00:49
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem volna jó érzés egy hideg tappancs ha hozzám ér. Inkább legyen egy puha zokni, vagy nem? Ja, és tegyik hozzá hogy megfelő az ápoltság, és egy jó illatú szép zokni van rajtatok.
2015. jún. 29. 00:56
 5/10 anonim ***** válasza:
#4: Te most akkor zoknifétises vagy? :D
2015. jún. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Na, reméljük, jól kiáradoztad magad itt kérdező, most talán megnyugodtál, hogy mindenki olvashatta ezt.
2015. jún. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
bár fiú vagyok de ha a barátnőm magán is hagyná én úgyis levenném róla. ez olyan mindent vagy semmit dolog.
2015. jún. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#6: xD Szegény lábfétisesek nem nagyon élhetik ki magukat máshol, ahogy eddig tapasztaltam. :/ :D
2015. jún. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem hordok zoknit, szex közben vagy semmi vagy maximum combfix van rajtam.
2015. jún. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Télen néha előfordult, de nem azért, mert szexisnek tartanám magamon a zokni látványát (szerintem inkább viccesen nézhetek ki amúgy meztelenül és zokniban), simán csak azért, mert úgy estünk egymásnak spontán, hogy a szenvedély hevében már nem foglalkoztunk a zokni lecincálásával.
2015. jún. 29. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!