Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbi lányok, ti hogy szeretk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbi lányok, ti hogy szeretkeztek és mentek el együtt, az ollózásnál összeértek?

Figyelt kérdés

2015. jún. 3. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs ollózás.ujjazás,és nyalás van :)
2015. jún. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Ahogy az előttem szóló mondja. Eddig még én sem próbáltam ilyesmit. Küzdelmesnek tűnik, és igazából tökre nem lehet abban a kifacsart pózban ellazulni.


Többnyire nem megyünk el egyszerre.

1, mert ha a csajomra koncentrálok, akkor a figyelmem 100%a az övé, és rohadtul nem azon gondolkozom, hogy velem mi van. Meg ha már arra járok, nyugodtan menjen már el párszor, nem sietünk sehova.

2, ennek az egyszerre dolognak szvsz a férfiaknál van jelentősége, ahol egy lövet aztán vége a mókának, úgyhogy azt az egyet kell "tökéletesre" sikeríteni. Két csajnál addig megy a dolog amíg kedvünk van, ha kicsit elfáradunk, akkor csókolódzással és összebújással megtoldva összekötve a két menetet.


Ha nem is értek össze, akkor mi jóistent csináltok és milyen indíttatásból? De most komolyan? Ilyen alapon pasziánszozhatnánk is, ahhoz sem kell sok fizikai kontaktus??!? Ennek még kevesebb értelme van mint az ollózásnak úgy alapjáraton. (Bár annak se sok szerintem)

2015. jún. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

pedig szinte mindegyik szexvideóban ez van...

de nem lenne jó érzés érezni őt is??

2015. jún. 4. 21:11
 4/10 anonim ***** válasza:

édes kisfiam, a netes porkát férfiak forgatják férfiaknak, úgy, hogy VIZUÁLISAN minél intenzívebb, látványosabb legyen.


de köze nincs a leszbikusok nemi életéhez, a női anatómiához, vagy a női örömszerzéshez.

2015. jún. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát. Kétszer próbálkoztunk a barátnőmmel, és szerintem ott elképesztően jó érzés, és meleg és ah. Viszont a kezed, a lábad vagy bármi amin támaszkodsz az tökre elzsibbad kb max 5 perc után, szal annyira nem lehet végig vinni ezt a dolgot. Egyszerűen kényelmetlen, kellemetlen, ha nem ismered annyira a barátnődet, és nehéz sikerélményt szerezni benne. Lehet, sikerült is, de ha ezt csináljátok utána már máshoz nagyon nem lesz erőd.:3 De poén, aki még nem próbálta mindenképpen érdemes kipróbálnia :)

16/L

2015. jún. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az a fajta ollózás tényleg hülyeség, amiről itt szó van, de van ennél sokkal kényelmesebb és élvezetesebb "ollózó" póz is. Pl. amikor valamelyikőnk hanyatt fekszik, és beterpeszt kicsit, a másik pedig ráül a puncijára, és úgy dörzsöli a csiklóját a másiknak a csiklójához. Ha kicsit előre dőlve rátámaszkodok az ágyra, úgy még jobban egymáshoz férünk. Nekünk ez iszonyúan izgató. De a legjobban azt szeretjük -főleg ha már rég voltunk együtt, és nagyon vágyunk egymásra-, amikor valamelyikőnk hanyatt fekszik az ágyon, a másik ráfekszik, és a melleit a melleihez dörzsöli úgy, hogy a mellbimbóink is egymáshoz érjenek. Közben pedig a punciját a másik combjához dörzsöli, miközben az övé a másik punciját igatja.

Így egyszerre is el lehet élvezni.

Persze nyalni és ujjazni is szoktuk egymást.

2015. jún. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha egy bi lány válasza is érdekes lehet: én még nem élveztem el lánnyal ollózó pózban. Próbáltuk és tényleg nagyon izgató így érezni, hogy mennyire nedves és forró a partner, de ahogy előttem is írták, rém kényelmetlen tud lenni, emiatt nem tudtuk végigcsinálni. Aztán persze az is lehet, hogy csak mi voltunk túlságosan kényelmesek.

Szóval kipróbáltuk, finom is volt, de inkább a jól bevált nyalakodással, ujjazással, kézzel izgatással élveztünk el.

21/L

2015. jún. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor hogy működik ez?

[link]

2015. jún. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

21:30 as vagyok ismét


Csak most nézem, hogy lehet nem túl érthetően fogalmaztam.

Szóval úgy értettem, hogy úgy ül rá a puncijára, hogy nem szemben vagyunk egymással, hanem aki ráül, az kicsit srégen van, majdnem derékszögben, és kicsit előre dőlve, mert csak így érnek össze a csiklók.

De közben lehet olyat is, hogy begörnyedve szívogatja közben a fekvőnek azt a mellbimbóját, amelyiket eléri.

2015. jún. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi leginkább 69-nél megyünk el egyszerre :) Vagyis mennénk, de én jobban szeretem kiélvezni a párom orgazmusát :D De ez szubjektív :)


21/L/L

2015. jún. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!