Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti hogy viszonyultak a spricce...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy viszonyultak a spriccelős orgazmushoz?

Figyelt kérdés
Maszturbálás közben sikerült spriccelős orgazmust elérnem, nagyon jó, viszont ugye sok folyadékkal jár. (Nem, nem pisiltem be). Maszturbáció alatt is egy nagy törölköző van alattam. Szex közben még nem sikerült elérnem, de szerintem azért mert félek, hogy viszonyulna ehhez egy férfi. Ti mit gondoltak.
2015. jún. 30. 19:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Nálam ez kötelező lenne. egy Férfi
2015. jún. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%

Ha nem pisiltél be, magyarul az nem pisi volt, ami kijött belőled... akkor az szerinted mégis mi volt? :'D

Talán egyenesen a méhedből lövellt volna ki valamilyen rejtélyes folyadék, vagy mi?

2015. jún. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2. Nem pisiltem be, direkt elmegyek előtte pisilni, mivel sok jön, annyi pisi nem is lehetne bennem. Nézz utána a spriccelős orgazmusnak ;)
2015. jún. 30. 20:04
 4/15 anonim ***** válasza:
26%
Kedves kérdező. szerintem te meg nézz utánna a saját tested anatómiájának.
2015. jún. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ismerem a saját testemet :) ugye tudod, hogy orgazmus alatt lehetetlen bepisilni?
2015. jún. 30. 20:09
 6/15 anonim ***** válasza:
24%
Légy magaddal és a spriccelős orgazmusoddal boldog, minket nem zavar, de észrevehetetlenül ömlik a kérdésedből az önelégedettség, ha erre ment ki a játék.
2015. jún. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Semmilyen önelégedettséget nem látok a kérdésemben.
2015. jún. 30. 20:10
 8/15 anonim ***** válasza:
79%

Jó neked!

Kb 20 éve vágyom rá, hogy ilyen csajom legyen

Engem kimondottan izgat!

38 F

2015. jún. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%
Aki nem ismeri, szex oldalon a squirt szónál keresse
2015. jún. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%

2#,4#,6#,

Aki kételkedik azt úgyis lehetetlen meggyőzni,de hátha: [link]

Igazán ha lesz ilyen barátnőd akkor fogod megtudni,h mivel,nem pisi szagú, színű, sőt ízű, ezért még ha a hugyvezetéken is távozik, nem pisi. Ha nem így gondolkozol,akkor a spermais hugy.


Az én barátnőm is így szokott élvezni. A törcsi se igazán megoldás, v csak nagy mennyiségben. Nálunk ha nem spontán a szex, akkor a lepedő alá egy vastagabb festőfóliát teszünk. Így megvéejük a kárpitot 😃 és szó szerint úszunk a boldogságban :P

2015. jún. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!