Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek egy kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy kapcsolatban nagy problémát okoz az eltérő szexuális étvágy?

Figyelt kérdés
Például ha a férfi napi egyszer szeretne szeretkezni, a nő viszont heti 2-nél többre nem hajlandó, mert nem igényli, bármennyire is élvezi.

2015. júl. 1. 09:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
hát az sosem jó...szóval igen.
2015. júl. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ezek nagy problemak. A ferfi elobb utobb felre fog lepni.
2015. júl. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de meg lehet oldani. Nálunk pont fordítva van... barátom 3-4 naponta igényelné, én meg szinte mindennap. Meg kellett beszélni mert nekem rosszul esett, mikor közeledtem és elutasított :/ 22/L
2015. júl. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
igen ez bizony ÓRIÁSI PROBLÉMA!
2015. júl. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Talán az egyik legnagyobb probléma az ilyen. Ha az intim életben nincsen harmónia,akkor bukta.
2015. júl. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez nem probléma ez váló ok!
2015. júl. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Amíg dúl a lamour, szőnyeg alá söpörhető a probléma. Lehet alkut, kompromisszumot kötni, de hosszú távon mindkét fél érdeke sérül, és ez minden apró súrlódásnál felszínre fog kerülni.
2015. júl. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyan szinte az, hogy én megfogadtam, hogy ha egy nő ilyen szinten tudtomra adja, hogy neki nem fontos a szex, akkor gondolkodás nélkül otthagyom. Mert soha többet még egy frigid nő!
2015. júl. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is szenvedek miatta, de nagyon. De ha egy fórumban megkérdezem, azt válaszolják az emberek, hagyjam ott a párom. Csakhogy 32 év házasság, 2 gyerek után, munkanélkülien, és már a merevedésem sem mindig 100% igen nehéz. Jó ez jelzi, hogy nekem is csökennek az igényeim, de ő neki már teljesen nulla. Azaz sohasem kívánja, és nagyon nehezen és ritkán lehet rávenni 3-4 havonta.Otthon egyre többet elégítem ki magam, és érzem, hogy nem jó fele megyünk. Nem tudom, mit tegyek.
2015. júl. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
34éves férfi vagyok! Heti 7-10 alkalommal ejakulálok! Van párom szereti a szexet, de mivel nem élünk együtt heti 2-3 alkalommal segítek magamon. 2éve elváltam feleségemtől akivel nagy szexuális összhangban voltunk mindaddig amig Megszületett kisgyerekünk... Attól kezdve heti egy-két alkalommal beérte. De azt is úgy hogy "Gyere mássz" minden érzelem nélkül... Ettöl megfulladtam... Egyszóval... Ha eltérő a szexuális étvágy az nagyon nem jó, de ha szeretitek egymást és mindketten kicsit engedtek a másiknak akkor megtalálhatjátok az arany középutat! Nem halsz bele ha többet szexelsz és ő sem ha kevesebbet! Max picit segít néha magán!
2015. júl. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!