Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan hogy nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy nagy szexuális étvágy gondot okoz?

Figyelt kérdés

Barátnőmről van szó. Furcsa.


Eleinte kezdtük a hagyományos szexet, aztán jött az hogy durvuljak, folytogassam szorítsam a kezét, használjam én őt orálisan meg ilyenek. Nagyon nehezen bele mentem, és ezzel önmagában gondom se lenne.


Aztán jött az az ötlet, hogy húzzúk minnél tovább a szexet, mert a normális 10 perc intenzív szex nem jó neki. Ezzel se lenne gondom még.


Csak a gond ott kezdődik hogy napi 2-3-4 kell neki, és lassan ott vagyok hogy nem bírom.


8 órában dolgozok, hol túlórázok, reggel korán kell kellnem miatta, ami még nem is lenne ok mert így megérné, reggeli szex a legjobb nekem.


De hazajövök szexelünk eszek, fürdök, szexelünk és nagyjából vége is a napnak, mert ugye mostmár előjátékkal kb 1 órás / alkalom.


Hétvégén van időm akármire, most pl. le kellett raknom a konditermet, ami már régóta a "hobbim" volt, ami részben nem is gond, mert ugye a szex az kordában tartana, de pl. haverokkal se tudok elmenni sörözni hétköznap.


Mert ha azt mondom neki hogy elmegyek, akkor bevet valami praktikát, ha akkor is elmegyek akkor meg jön a szokásos női hülyeség, nem kívánom dologgal.


Kezdem úgy érezni hogy a külvilág kezd megszünni és egy robotorientált életem kezd létrejönni, ami teljesen sablonos, mégha minden egyes szex amit együtt töltünk 5**-os akkor is időhiányban szenvedek.


Elveszíteni nem akarom mert házasságon gondolkozom lassan, mivel már 1x elveszítettem 2 hónapra és annál rosszabb nem volt. Akkor jöttem rá, hogy ő az igazi, na meg ő is.


CSak ugye ez a reggeli szex, délutáni szex, esti szex, meg még van hogy csak úgy nekem esik, ez így önmagában ha összedjuk 3-4+8 óra az 12. És akkor még nem ettem, nem néztem fel az emailjeimhez és ilyenek, amik ugye csak pár pár percet vesznek el az életemből mégis sok pár perc összedob egy órát legalább.


Még ha az lenne hogy egyik nap 2, másik nap 3 hétvégén meg akár 4 az is jó lenne nekem de az a gond hogy ő képtelen kompromisszumokra.


Mert ott már lenne 1 szabad órám és a srácok sem mondanák azt, hogy jó haver vagyok, hogy 1 hónapban maximum 1x eljutok velük dumálni, de van hogy még se lehetséges.


A barátnőm ugyanakkor más téren is furcsa, egyedül majd megöli az unalom. Ha két órát egyedül van nálam, megbolondul, szó szerint.


De alapvetően normális lány, csak vannak ilyen furcsa szokásai.



2015. máj. 24. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
vedd bóknak :D akkor elég jó lehetsz az ágyban
2015. máj. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jól jönne egy ilyen, úgysincs semmi dolgom :D
2015. máj. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ne aggódj, a jegygyűrű vagy a gyerek majd szabályozza ezt :)
2015. máj. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

gyerek messzi terv még, egyelőre házasság férne bele.


de már ott vagyok hogy lehet spórolni az esküvői ruhán mert lassan többet vagyunk meztelen, mint amennyiszer ruha van rajta...


eleinte fárasztó is volt, mostmár megszoktam azért, de néha azért tényleg jó lenne kiesni ebből a beütemezett dolgokból, mert nem is a rendszeresség a probléma, hanem az, hogy hétköznap is szükségem lenne néha egy kicsi "szabadidőre" és kiszabadulni a megszokott kerékvágásból.

2015. máj. 24. 19:46
 5/8 anonim ***** válasza:

egyébként ő mivel foglalkozik? dolgozik? tanul?

hobbi? sport?


ha lekötné az energiáit valamivel, akkor lehet, hogy nem ez lenne az egyetlen dolog, ami izgalmat hozna az életébe (tudom, most minden kolléga csorgatja a nyálát, hogy milyen mázlista vagy, de volt egy hasonló párom, és nem, ez már tényleg sok, és nem működik).


egyébként ez lehet valamilyen kapcsolat függőség is, az alapján, hogy egyedül gyakorlatilag semmit nem tud kezdeni magával, hogy nem akar elengedni rövid időre sem nélküle, és az egész ebben csapódik le.


azt mondom, mielőtt feleségül veszed, ezt próbáld megoldani vele, mert egy életen át ez nem fog működni

2015. máj. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sokan helyet cserélnének veled, szm még én is :D, de jobban belegondolva kicsit sok.

Próbáld meg ezt megbeszélni a barátnőddel, tömören add elő azt amit itt leírtál.

Figyelj nagyon, hogy változatos legyen a szex, mert egy idő után egymásra untok, és (nem kívánom ezt) lehet majd máshol akarjátok megtalálni a boldogságot a szex terén, ezzel elkezdődik a félrelépés, szakítás.

2015. máj. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A szex sohasem unalmas mert mindig találunk ki újat és nyitottak vagyunk az újdonságokra de még a szokásos misszionárius póz is ugyanolyan jó mint elsőnek.


Ő most fejezi be a sulit azért várunk még a házassággal, elsőnek letett egy OKJ-t most meg egy fősulit, de nem kell neki napi szinten bemennie, de már mindegy is, mert már vizsgaidőszak volt de már végzett vele, eredményekre vár.

2015. máj. 24. 20:35
 8/8 anonim ***** válasza:

Várj és nézd meg, hogy alakul az igénye a továbbiakban. Amíg csak egyetemre jártam, én is állandóan szexelni akartam, pont ahogy a barátnőd leírtad. Semmi nem volt elég.

Most dolgozom és mellette írtam a szakdogát, készülök az államvizsgára. Egy átlagos napom 12-14 óra effektív munkával telik. Plusz utazás. Mire hazaérek, annyira hulla vagyok, hogy eszembe se jut a szex :D Oké, ez a másik véglet, de így heti egyszer szoktunk csak szexelni átlagosan.

Szerintem ha a barátnőd csinálna is valamit, akkor egyrészt nem unatkozna, másrészt nem csak a szexen járna az esze.

2015. máj. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!