Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, hölgyek harisnya,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, hölgyek harisnya, combfix ki az aki szerint csábító, szexi? Milyen színben? Ki szereti viselni? Írjon.

Figyelt kérdés
Lányok, hölgyek válasza érdekel. Írjatok életkort is, jöhet privát is. 26/F

2015. júl. 1. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Harisnyakoto, es fuzo.

18/L

2015. júl. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Én szeretem hordani, és sokszor a munkahelyemre is felveszem ( szoknya alá pl. ) , nem csak akkor ha be kell dobnom magam a pasinál :)

Szerintem kényelmesebb a combfix mint a rendes harisnya.

Fekete színben, harisnyatartóval.

2015. júl. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Enis mint a masodik. Soskzor munkahelyre is felveszem mert tenyleg kenyelmes :) es a tudat maga sem rossz h milyen szexi fehernemu van rajtam 23N
2015. júl. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Magában, bronzos-testszínűm van, ez az első, bowlingozni mentünk, és úgysem csúszott le, elég vastag a combom. Barátomnak tetszett, mikor rájött, hogy nem harisnya van rajtam. :)

Már régóta akartam ilyet, szerintem nagyon izgató, és vonzónak érzem benne magam.

21/L

2015. júl. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Testszínű 10 denes harisnya volt rajtam.
2015. júl. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Es itt minden csaj foglalt,egy se szingli
2015. júl. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Minden fèle szìnben szeretem.Az èvek soràn kibővült a kèszletem :) Ès minden fèle szexi fehèrneműt szeretek viselni 35/N
2017. szept. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Haha. A sportszár is ér? :D
2017. okt. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én sűrűn hordok combfixet főleg feketét és testszínűt, de van mikor fehéret és rózsaszínt is. Harisnya tartóval is hogy biztos ne csússzon le, na meg úgy szexibb is:) 23L
2017. okt. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!