Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire bántó egy pasinak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire bántó egy pasinak, ha azt írod, hogy nem tud du@gni, csak beszélni a szexről?

Figyelt kérdés
És utána még ki is figurázod, hogy marokmarcsira van ítélve.

2015. júl. 1. 13:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Rohadtul. Lany vagyok de elkepzelem milyen ha nekem ezt mondanak tobbet szoba se allnek azzal aki ezt mondja. 18/L
2015. júl. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Tapintatlan, gonosz és bunkó dolognak tartom.
2015. júl. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
elég heresorvasztó lenne az biztos
2015. júl. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ok, akkor máshogy kérdezem. Ha Neked udvarol egy 41 éves férfi 2 hónapig, de ezidő alatt addig jut el, hogy megsimogassa a melleidet, akkor is ezt mondanád? Viszont írásban meg nagyon erős a szentem.
2015. júl. 1. 13:29
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Akkor sem. Először indirektben próbálkoznék, aztán nyíltan megkérdezném tőle, hogy mit is szeretne tőlem, és ha ez sem vezet eredményre, akkor elköszönnék szépen, és csak azzal indokolnám, hogy úgy érzem, nem illünk egymáshoz. A felesleges bántást sose értettem, nem az én műfajom.

Melyik vagy Te a két szereplő közül?

2015. júl. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Én a lány vagyok és a hócipőm tele a hangemberkedéssel.

Valaki tettekben bizonyítson.

2015. júl. 1. 13:34
 7/20 A kérdező kommentje:
Mostmár meg tökmindegy, megírtam, hogy egy nagy nulla, csak durvább szavakkal és letiltottam. El is felejtem a fenébe. Erre pazarolni az időmet 2 hónapig. Az életet élni kell és nem id@ótákkal foglalkozni.
2015. júl. 1. 13:38
 8/20 anonim ***** válasza:
Én megduglak ha az a vágyad... 25/F
2015. júl. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
De ha nem is dugtatok honnan tudod hogy nem tud?
2015. júl. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Hát néz, egy 41 éves férfi 2 hónap alatt sem fekszik le velem, az kuka. Vagy 20-szor találkoztunk.

Úgyhogy én passzolom a dolgot.

2015. júl. 1. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!