Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire bántó egy pasinak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire bántó egy pasinak, ha azt írod, hogy nem tud du@gni, csak beszélni a szexről?

Figyelt kérdés
És utána még ki is figurázod, hogy marokmarcsira van ítélve.

2015. júl. 1. 13:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Te mutattad neki bármi jelét is, hogy szeretnéd?
2015. júl. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Itt írta, hogy írásban erős a csávó, gondolom csak mutatta, ha online beszélgettek róla, megsimogatta a mellét, ha ez nem volt a lány ellenére akkor igazán tovább haladhatott volna(szerintem) :D


Vannak ilyenek, mondjuk fogalmam sincs 40+ férfiak között is, de lehet valami komplexusos fickó aki neten mer szövegelni, de addig nem lép amíg a lány kifejezetten rá nem mászik

2015. júl. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Oh vannak ilyen chatharcosok szép kis hangemberek:D neked nem jött be a tutyimutyi stilusa oké de azért nem kellett volna beoltani. De végülis vmilyen szinten érthetö. Gondolom ha nem arcoskoodik chaten te se lettél volna ilyen vele.

21l

2015. júl. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

hány ilyen van nőben? szürke 50 árnyalat meg bdsm

mikor élőben látnak egy szadistát,akkor egyből bőven elég lenne az átlagos szex :,D két s**ggre csapás már ki is meríti nekik az egészet.


te meg csak kiélted rajta a dugáshiány okozta fusztrációd mind a ketten egyformán égőek vagytok...neked is csak a szád nagy ha nem vetted kezelésbe,vagy kezdeményeztél,

egy igazi nő megoldja.Lényegében összeilletek.

2015. júl. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
no-no....a pasi dolga kezdeményezni, ha van iránymutatás! ha nem csinálta, így járt
2015. júl. 1. 16:52
 16/20 anonim ***** válasza:
meg te is.
2015. júl. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Kérdező... te egy nagyon vagány jánka vagy. :D

Több oka is lehetett annak, hogy így viselkedett a férfi.

Egyrészt lehet, hogy ő nem szeretett volna egyből belecsapni a lecsóba. Másrészt lehet, hogy...öhm...túl erős a kisugárzásod és kicsit megijedt.

Az is lehet, hogy chaten szexisebb voltál, mint élőben, és nem állt fel rád.

Meg amúgy is... ilyen stílussal, már ne haragudj...

Te is hülye vagy, hogy nem kezdeményeztél, aztán te is ugyanúgy neten mondtad meg neki a magadét :D Mutogatsz a pasira, hogy szájhős a neten, élőben meg nulla, erre te is ugyanezt csinálod. :D

Az meg hülyeség, hogy csak a pasi kezdeményezzen. Én szeretm, ha a pasi kezdeményez, mert érzem, hogy kíván, de ha már TUDOM, hogy kíván, akkor egy nőnek igenis tudnia kell, hogyan vesse be magát. Kéretni kell magad, csábosan pillantgatni, hozzáérni érzékien... ezek nem nagy dolgok, mégis mindig megkaptam azt, akit szerettem volna. ;) Volt közöttük idősebb 40-es is, és húsz éves vagány gyerek is. (nem vagyok k .rva, mielőtt azt hinnék az emberek :D )

2015. júl. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Figyi én megsimogattam a szerszámát nadrágon keresztül, úgy állt mint a cövek. Többször is találkoztunk, szóval ez már nem az én hibám, ne fogd rám.
2015. júl. 2. 09:53
 19/20 A kérdező kommentje:

Ha valaki ennyire töketlen, akkor az nem az én hibám.

A találkozókon visszafogott volt, de a skypeon mindig írogatta, hogy ezt csinálná, azt csinálná velem. Ezt hívják hangembernek.

2015. júl. 2. 09:55
 20/20 anonim ***** válasza:

Ezen ne idegesitsd fel magad hogy ki mit mondd itt. Ennek ez a véleménye annak az, a harmadiknak megint más. Figyelj te találkozgattál vele, te érezted hogy milyen a közelében lenni. Ha nem tetszett a töketlen stilusa, ez van. Örülj hogy megszabadultál töle :D (bár én egyetértek veled én sem szeretem a tutyimutyi "férfiakat")

hidd el, sajna rengeteg hangemberrel fogsz még találkozni...:/:) ök már csak ilyenek. Nagy a szájuk de semmit se mernek megcsinálni..mondjuk nem értem ennek mi értelme van egyáltalán :D

22l

2015. júl. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!