Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a baj a rib. ncokkal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj a rib. ncokkal?

Figyelt kérdés
Nekem nincsen semmi gondom velük, azt csinálják, ami nekik jól esik (alkalmi kapcsolatban vannak), ezt teljesen meg tudom érteni.

#szex #alkalmi #Alkalki kapcsolat
2015. júl. 1. 23:25
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

Sárga pillangó,

látom, hogy meleg is vagy mivel szívemezel egy férfit.

2015. júl. 2. 00:06
 22/33 anonim ***** válasza:
sztem jo hogy vannak ilyen nok is. de amugy kene pontositani mit ertesz ezen, mert mindenki masrol beszel. nem mindegy hogy hivatasos prostitualt, vagy aza no aki hetvegente a bulibol pasival megy haza.
2015. júl. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Nem prostikról beszélek, bulis csajokról akik hétvégente más pasikkal vannak.
2015. júl. 2. 00:55
 24/33 anonim ***** válasza:
32%

#1

Milyen hímsovinizmus bmeg? Az ugye rendben van, higy a csajok mindenféle előnyt követelnek pusztán a nemiségük miatt? Na ne a pofátlan kívánságlisták melynek a tizedét nem teljesíteni ők maguk.


#4

Hidd el, nagyon sok férfi kefél mindennap mással.


#10

Nincs igaza az elsőnek. Gondolom rajta is átment a fél megye és most fel van háborodva, hogy kvának nézik.


Ha egy nő dugni akar, akkor elég elkuálktanua magát, higy "ba...ni akarok". Már csak ki kell választani a megfelelő jelöltet. Most ezért mit vártok, Nobel díjat. Férfiként viszont teljesíteni kell, éppen ezért a sok nő megdugása teljesítmény, ami dicsőség.

Nem egyenértékű az ha eléd b...sszák a sűlt húst azzal, ha kimész az erdőbe, levadászod az állatot, hazaviszed, negsütöd és úgy eszed meg.

A csajoknak alig kell tenni valamit a szexért, tehát be vergődjenek már ga egy bizonyos partnerszám után lehordják őket mindenféle ku...vának meg ri...cnak. Teljes joggal persze.

2015. júl. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
33%

Én már mindenhova leírtam ez. Nem azzal van a baj hogy dugnak, csak más az ha valaki éhezik egy jó szexre meg más hogy "Valaki b*ssza szét a pinám"


Általában azokat r**ancozom le akik buliban jól beb*sznak, aztán szintén kiválasztanak egy hasonló részeg jelöltet és undorító mocskos módon dugnak ott ahol épp esik, mint az állatok.


Amúgy nekem sincsen semmi bajom velük nem ártanak nekem, ahogy a k**vák sem, de ha pénzért szexel akkor k**va, ha egy lány meg mindenkivel össze-fekszik r**anc. Mit kell szépíteni? Én is megdugtam sok nőt, de egyiket sem részegen a bozótban a hányás mellett és hasonlók.


De egyébként az utolsónak is igaza van. Amíg egy lány csak szétrakja a lábát és kénye kedve szerint megkap érte mindent, addig egy-egy srácnak legrosszabb esetben egy italt fizetnie kell, bár abból a szempontból nincs igaza, hogy ezekért a r**cokért nem kell megküzdeni.


A férfigyűlölő kis p**sáknak meg üzenem hogy húzzatok már! Az igazi feministák is szégyenkeznek az ilyen fletnis lelkisérült nők miatt.

2015. júl. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
24%

Semmi gond nincs velük, csak az erkölcscsőszök csinálják a fesztivált.


Minden bizonnyal azért, mert nincs rendben a szexuális életük, és így próbálják kiadni a gőzt, hogy mások életébe beleszólnak...

2015. júl. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
91%

Ja szóval az az "erkölcscsősz", aki szerint nem elfogadható és gáz, ha egy csaj egyik ágyból a másikba mászik, mindennap más pasival hempereg és tárogatja a lábát fűnek-fának? Akit konkrétan az nem dug meg, akinek nincs hozzá gusztusa? Ohh így már minden világos.

Ne röhögtess már :D


Egy valamire való nő, akibe szorult némi tartás, nem viselkedik ilyen undorítóan.

Azoknál van inkább a bibi, akik szerint ez normális, de ha már ennyire elfogadható, gondolom simán feleségül vennének egy ilyen "nőt", lényegtelen hogy mellettük még ugyanúgy 20 másik pasival is kúrogat.

2015. júl. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

sok fele ember nem tudja megerteni az ilyen viselkedest.


ferfiaknal alapvetoen az a fontos hogy eliteli a sok dugast, vagy sem. ebbol is van egy szuk csoport aki eliteli es tenyleg nem is kezd ilyen lanyokkal, es van egy hatalmas csoport akik haveri korben rohognek a ribiken, de mikor alkalom nyilik akkor ketkezzel kapkodanak utanuk.


lanyoknal van az a reteg akinek keves a szexualitasa. na ok sosem fogjak megerteni ezt a viselkedest. szamukra ezek mindeg mocskos undorito k..vak lesznek.


masik reteg aki szexi, es szereti is a szexet, de kb egesz eleteben mindeg kapcsolatban volt. ugyancsak nem tudja megerteni. mas kerdes, hogy pl mi szamit megcsalasnak, es ha megtortent annak a vetsege nem er e fel 10 egyejszakas kalanddal?


harmadik reget meg a vallalsosok. nekik elkolcsuk van, ideologiajuk. amitol merfoldekre all hogy berugjanak egy buliban, es engedjenek a nedves puncijuk csabitasanak. na ok is kardoskodnak rendesen.


sztem mindegy ki melyik csoportba tartozik es mit csinal. az a lenyeg hogy az aktualis elethelyzeteben jol erezze magat, ne folytsa el a vagyait, es ne is 100%ig azt csinalja amit a baratnoi mondanak. mert akkor hol van o? k....bol is lehet jo feleseg ha o dont igy, es elkoltozik. es szuz lanybol is lehet jo.

2015. júl. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

#26


Legjobb védekezés a támadás.


", bár abból a szempontból nincs igaza, hogy ezekért a r**cokért nem kell megküzdeni."


Ne hidd. Van, aki felajánlja, hogy leszop ha kipótlod a hiányzó összeget, ami a belépőjéhez kell.

Sokuknak mindegy csak fax legyen.

Megint másik versenyeznek, hogy melyik helyi menő tahóval keféktek, mert mást nem rudbak felmutatni a szánalmas életükben.

Akinek meg híre van, azért rohadtul nem fog küzdeni senki, csak a lúzer majmok.

2015. júl. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, várok még válaszokat, midenkinek megy a zöld pacsi :D
2015. júl. 5. 15:49
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!