Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul szopok?

Figyelt kérdés
Minden eddigi pasim, amikor le akartam szopni a legrandomabb helyen, vagy csak menstruáltam, akkor mindig mondták, hogy nekik a pinám kell, és az nem olyan jó stb... De amúgy jól szopok, azt mondják, de ezek szerint kamu nem? Volt, hogy kielégítettem az akkor aktuális párom, de sokszor ilyen kamu szövegeket kapok. Mindig odafigyelek, hogy jól csináljam, figyelek a jelzéseire... Odaadó vagyok, de szinte könyörögnöm kell, hogy leszophassam....
máj. 23. 13:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Ezt így leírásból nem lehet megállapítani, ha gyakorlatias válaszra vagy kíváncsi. De nem hinném hogy annyira rosszúl csinálnád. Csak hisztis p.tsöket fogtál ki.
máj. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%

Nézd, ha mindenki szembe jön az autópályán, az már gyanús.

Két lehetőség van, vagy a puncid annyira szűk, nedves és forró,hogy tényleg azért odavannak, vagy tényleg nem tudsz jól szopni.

máj. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Mutasd meg
máj. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
53%
Ezt így nem lehet megállapítani. Lehet vizuális, technikai oka, vagy épp az, hogy ők pont nem szeretik annyira az orált. Valószínűleg nem olyan nehéz megállapítani az okot, de nem akarok vájkálni a szexuális életedben. 34F
máj. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
Kamu. Ilyen nem létezhet.
máj. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
szerintem is elég kamu szagú, főleg ennyi pasi nem mond ilyet
máj. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 bolognai a kedvencem ***** válasza:
Szerintem a kérdés is kamu, de a szopást attól még nem mindenki szereti, viszont a többség igen. Így a leírtaknak nincs sok reális esélye.
máj. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Tja valószínűleg de biztosra nem lehet tudni.

Engem nem sokan szoptak le de az általában jó volt.

Mondjuk csak 1 nővel volt orgazmusom is.

Illetve prostival de az más ő tudja, hogyan kell hamar végezni a kuncsafttal...

máj. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nemtudom de szìvesen tesztelném a tudàsodat 😏
máj. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Akis_hamis ***** válasza:
50%
Nekem még könyörögnöd sem kell, hogy leszopj 😁
máj. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!