Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mennyire jönnek be az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire jönnek be az izmos fiúk (többi lent)?

Figyelt kérdés
18 éves szálkás alkatú fiú vagyok, és most elég sok energiát fektetek a testem/izomzatom fejlesztésébe (nem azért teszem, hogy a lányok számára népszerű legyek). Érdekelne, hogy a lányok számára mennyire vonzó az izmos alkat, mert egyre több helyen olvasom, hogy a női nem leginkább a kicsit "teltebb" férfiak felé vonzódnak. Ez mennyire igaz? Lányok, van köztetek olyan aki inkább az izmos (szálkás) fiúk felé vonzódik? Elsősorban lányok válaszát várom, kort és saját testalkatot is írjatok pls! A válaszokat előre is köszönöm! :)

2015. júl. 2. 16:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én Szép izomzatot elszedtem az elmúlt évek alatt , tehát csak a tapasztalataimat tudom megosztani....

régen senkinek se kellettem ha megnéztek is csak gúny tárgya voltam . Esélyem a nőknél 0-a volt , egy 60 kilós nyeszlett kis görcs voltam nem tudtak férfiként kezelni hiszen nem volt egy remek megjelenésem....Nekiálltam edzeni fejlődtem fejlődtem, kikerekedtem , egész jó izomzatom lett és azt vettem észre h egyre többen megnéznek , állandóan dicsérnek sőt mindig meglepődnek h a kinézetem ellenére abszolút kedves és humoros vagyok ..... Ennek ellenére nem vagyok beképzelt , nem tartom magam sem jónak sem többre más embertársamnál . Ez önmagunknak a szórakoztatása a testépítés , szeretem kihozni magamból a maximumot és fizikális határaimat feszegetni. NA de viszatérve :D Azóta jobban kedvelnek a nők . könnyebb ismerkedni, jobb a megjelenésem, önbizalmam. Teljesen máshogy viszonyulnak kezelnek az emberek mintha egyfajta tiszteletet harcoltam volna ki másoknál. Emlékszem vagy az ismerőseim és itt lányokat beleértve is amikor nekiálltam kinevettek h mire edzek nincs is rajtam semmi izom , meg h hába edzek semmi se lesz belőlem, minek edzek úgy se látszik...na nagyon sokat cikiztek, nevettek ....Ma ha meglátnak le vannak döbbenve h azt a k...va mi történt veled meg milyen jó alakom van, tanácsokat kérnek :) És volt olyan pátom akinek mutattam régi képet és azt mondta ha olyan lennék szóba se állt volna velem. Szóval edzél nyugodtan, aki kedveli a sportos testet annak be fog jönni aki nem kedveli azt meg kerüld el ;)

2015. júl. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ezen az oldalon azt olvasod, hogy a mackós test tetszik nekik, de ez nem igaz hidd el. :) Ha valakinek izmos teste van az mindig jobb.
2015. júl. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, megnyugtató! :)
2015. júl. 2. 17:07
 4/15 A kérdező kommentje:
1. válaszoló, köszönöm, hogy leírtad a történeted, igazán tanulságos! :)
2015. júl. 2. 17:09
 5/15 anonim ***** válasza:
Én jobb szeretem a természetesen izmos pasikat. (Nem az edzőteremtől és diétától vannak izmai.) Ettől függetlenül egy izmos pasi szép látvány. L
2015. júl. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem személyszerint csak az izmos srácok tetszenek. Nagyon szeretem a szép kidolgoztt férfi testez. Persze itt most nem a body-sokra gondolok akik lefújva, leszárítva a színpadon pózolnak. De egy jól kidolgozott felsőtest a vágyaim netovábbja. Sajnos vagy nem sajnos a vékony srácokat már észre sem veszem.

Mindez ellentmond a testalkatommal, mert egy telt alakú lány vagyok, de összefüggés nincs aközött, hogy én hogy nézek ki, és mi az ami nekem tetszik.

19/L

2015. júl. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem az átlagos, enyhén izmos alkat tetszik. A túl nagy izomtömeg nem jön be. A végletek nem tetszenek, se pálcika, se duci, se felfújt kondiszökevény ne legyen.


Átlagos alkatú 20/L, hasonló alkatú baráttal.

2015. júl. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2015. júl. 2. 17:33
 9/15 anonim ***** válasza:

156 cm, 45kg, jó alakú, szép/átlagos arcú lány vagyok. Én kifejezetten undorodok a kocka hastól! A karja legyen vastag, izmos, erős vastag lábak, kis pocakkal :) Nekem ez az ideálom.

Szóval megerősítem a szóbeszédet, én is inkább a husis pasikat szeretem, mint az izmosat. Pedig volt bőven "tökéletes testű" udvarlóm, de sosem vonzottak igazán (legalábbis nem a testük

én 25 vagyok

2015. júl. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

kinek mi de az a tapasztalat aki izomra gyúr annak a szerszámmal meg gond van

ti tudjátok hogy mire kell a pasi

hacsak megjelenni ok de ha szexre is akkor tartsatok mellette egy szikár keményf@,su szeretőt

mert aki nem a szerszámra gyur az ott elgyengül

sok sikert

2015. júl. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!