Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idősebb nővel jobb a szex?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb nővel jobb a szex? Kort írjatok

Figyelt kérdés

2015. júl. 3. 07:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Kor
2015. júl. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Ha egészséges szexualitású, törődik veled, akkor lehet előny a korából adódó tapasztalat. Ha nem, akkor rosszabb, mint egy figyelmes kezdő!
2015. júl. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Jobb, határozottan.


Kor

2015. júl. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

Nem jobb, csak hozzáállás és tapasztalat kérdése.

Én voltam 40 közeli nővel is aki kb egy fadarab volt és igazán semmit nem tudod csinálni az ágyban.

Viszont voltam már olyan 24 évessel akivel lekeféltem a csillagokat az égről!


KOR

2015. júl. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem jobb. Pont ugyanolyan.

Idős nő, fiatal lány.

A punci az punci. HA megfelelően szűk, és kellően forró tud lenni, és a gazdája nem egy fadarabként fekszik alattad a bevásárlást összeállítva gondolatban, akkor nem lesz rossz a szex. Kortól független. Jó idővel a férfi nő is fejlődik és szerez tapasztalatot, de attól mert valaki elmúlt pl 40, még nem lesz szexistennő, aki mindent bevállal és úgy facsarja ki belőled az utolsó cseppet is, hogy majd elájulsz az örömtől. Ezt egy fiatal csak is tudhatja, meg egy idősebb is. Attól függ figyel e rád, és próbálkozik e új dolgokkal, nyitott e szexuálisan.

Voltam nálam 20 évvel idősebb nővel és baromi jó volt, de nem attól mert idősebb volt, hanem mert egy tündéri nő volt, imádta a szexet, imádtuk egymást és minden alkalom különleges volt. De ez nem a kortól függ.

2015. júl. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Haver volt 40-es hölgyel!És azt mondta hogy sokkal jobb volt vele a szex,mint egy 20 éves csajjal !
2015. júl. 3. 17:24
 7/15 anonim ***** válasza:
Igaza van a haverodnak!Nem a koruk miatt jobbak,hanem több a tapasztalatuk a szexben.Ha több pasijuk volt,többet tudnak.:-)
2015. júl. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
40 évvel ezelőtt szerettem a nálam idősebb csajokat. Most inkább csak a fiatalabbak ébrezstenek vágyat bennem. :-))
2015. júl. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Jobb.

Az 50 éves barátnőm, akinek én vagyok a 2. pasija (az első a férje), sokkal szenvedélyesebb, és jobb, mint a 35 éves feleségem, aki azt sem tudja hány pasival volt.

2015. júl. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Csajszi25 válasza:
Kor
2015. júl. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!