Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idősebb nővel jobb a szex?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb nővel jobb a szex? Kort írjatok

Figyelt kérdés

2015. júl. 3. 07:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nekem jobb volt. 50 éves elvált nő spermaimádó volt és ezért kereste a fiatal fiúkat. Én 27 voltam és egy-egy szexelés alatt négyszer spricceltem a szájába. Kinyalta a lukamat és prosztatát is maszírozott. Az utolsó csepp ge..cit is kimaszírozta belőlem.

Jó volt.

Voltam 40 éves háromszor szült anyukával is aki imádott szülni. Öklöztem a pináját és spriccelős orgazmusa volt. Utána isteni volt vele dugni mert egy órát is lehetett töcskölni mielőtt elsült volna a farkam. Annyira puha, nedves és laza volt a pinája hogy nem sült el könnyen a farkam, de különlegesen élvezetes volt így dugni. Szűz lányokkal ilyent nem lehet átélni.

Jó volt.

Határozottan jobbak mint a fiatalok ha szexéhesek.

2015. júl. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Jobb,ha eléggé tapasztalt.
2015. júl. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Igen :)


30F

2015. aug. 18. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
az elmúlt 2 hónapban voltam 16, korombeli és 47 éves nővel is. Azt kell mondanom, hogy sokkal, de sokkal jobb 40+ossal lenni. Felszabadultabbak, tudják mi jó nekik, nem szégyellnek magukhoz nyúlni szex közben. Imádom! És két gyerekes anyuka volt, kissé féltem, h tág lesz (13 centis a farkam és nem is túl vastag), de szűkebb volt, mint a legtöbb nő akivel eddig voltam.
2022. aug. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
33f
2022. aug. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!