Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális az, ha jobban vágyom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, ha jobban vágyom arra, hogy kinyaljak egy lányt, mint hogy megdugjam?

Figyelt kérdés
Igazából a lényeg, ami legjobban felizgat, az az, ha látom, ha a partnerem élvezi amit csinálok. Ez jó? Esetleg vannak itt olyan lányok, hölgyek, akik jobban szeretik ha nyalják őket, mint dugják? Nem mintha nem állna fel vagy ilyesmi…

2015. júl. 3. 12:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális, miért ne lenne az?
2015. júl. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ez kifejezetten jó. Engem is az izgat fel, amikor látom a partneremet felizgulni, élvezni. Ez a szexualitás sokkal nagyobb és kifinomultabb átélésére utal, ami kifejezetten jó, mindkettőtöknek.
2015. júl. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

persze teljesen normalis :) foleg ha tenyleg jol is csinalod.

enis szeretem, bar az ujjazast meg jobban imadom... de a szextol nem jobban :) 23N

2015. júl. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 WalterWhite. ***** válasza:
Én is jobban vágyom most arra hogy nyalhassak, mint hogy megdugjak valakit. Persze az is jó lenne, de egy hosszú, órákig tartó nyalakodás jól tudna esni.
2015. júl. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Persze h normális. De jobban szeretem a szexet, mint a nyalást... az inkább előjátéknak jó :)
2015. júl. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

Az előző válaszolókétól eltérően közelíteném meg a dolgot?


Nem félsz attól hogy dugással nem tudod a nőt kielégíteni? Van benned valami önbizalomhiány: Akár a farkad mérete miatt, akár azért mert hamar elélvezel, akár mert nem gondolod magad jó szeretőnek.


És mivel van benned ilyen félsz, ezért inkább nyalással akarnád a nőt kielégíteni, mert félsz hogy a farkaddal valamiért nem tudnád. Ezen is érdemes elgondolkodni.

2015. júl. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#6-os jól szól.
2015. júl. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, beléd szerettem.
2015. júl. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 DreamWeaver ***** válasza:
100%
6-os tökéletesen megadta az irányt. Nincs mit hozzátennem. :) Azért ez ritka... :)
2015. júl. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én pl sokkal jobban szeretem ha nyalnak.

20/N

2015. júl. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!