Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lány vagyok és kiderült,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lány vagyok és kiderült, hogy a barátom is szűz. Én viszont tapasztalt férfit szeretnék. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Most került elő a téma és eléggé meglepődtem, mert én 21 vagyok a barátom pedig 23 éves. Nem sietünk, de én jobban örülnék egy tapasztalt férfinek, nem olyannak aki még nem is nyúlt nőhöz életében és még egy gumit sem húzott fel, amikor először szeretkezem.

Most mit csináljak? (Még azt megjegyezném, hogy nekem a szüzesség semmilyen korban sem gáz, tehát ezt nem tartom gáznak a barátomnál, de nekem mások az elképzeléseim)



2015. júl. 3. 17:39
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
85%
Legalább nem tud összehasonlítani senkivel...
2015. júl. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
90%

Van választási lehetőséged:


1. Elhagyod a barátodat (mondjuk enélkül is megy a dolog, ha csak pusztán megcsalod), és egy másik, egy tapasztalt férfival veszíted el a szüzességed.

2. Még mielőtt szexelnél a barátoddal, küldd el őt több nőhöz, hogy tapasztalatot szerezzen. De ez egy időigényes folyamat, bár azt írtad, hogy nem siettek.

3. A barátoddal veszíted el, mert szereted őt, úgy ahogy van, tehát szüzen. Punktum.


(Azt hiszem, hogy én a harmadik opciót választanám.)

2015. júl. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
92%

Hát bszki most leesett az állam....

Szereted?

Ha nem akkor miért vagy vele???


Ha igen, akkor miért kérdés, hogy adsz egy esélyt a szexnek is, aztán majd belejöttök. Vagy ha nem akkor úgyis kiábrándulsz-


Ha szextársadnak, dugópajtásodnak szeretnéd, akkor nem lepődtem volna meg a kérdésen, de így????

2015. júl. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
23%
Kedves kérdező, csak egy dolgot tehetsz: átjössz hozzám holnap délelőtt. Írj privátot, megbeszéljük a részleteket!
2015. júl. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
87%
Ha szereted őt, akkor ez miért számít? Másnak áldás lenne, ha a szerelmével közösen veszítenék el...
2015. júl. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
90%

Tipikus idiota noi gondolkodas..

Inkabb elhagynad, szep vagy mit ne mondjak

2015. júl. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 DreamWeaver ***** válasza:
91%
Szóval Te ilyen kényelmes lány vagy. :) Megspórolnád a tanulás folyamatát. Pedig ha együtt építkeznétek egymást megismerve, idővel a legboldogabb és legkiegyensúlyozottabb párok között találhatnátok magatokat. Ha csak szexkapcsolatot szeretnél, akkor nyilván a legjobb, ha keresel egy másik arra alkalmasabb partnert. Egyébként..., az hogy egy férfi tapasztalt még önmagában nem jelent Számodra semmi jót. Csak mondom.
2015. júl. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
87%
A kérdésedből az derül ki,hogy neked szexpartner kell és nem szerelem.Nem érzel semmit a barátod iránt csak egy eszköz.
2015. júl. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes válaszokat... eddig nem került elő a téma, nem tudtam, hogy szűz (pedig nem csúnya egyébként vagy ilyesmi). Tapasztalt barátot szeretnék, akinek nem én vagyok az első barátnője. Szakításon nem gondolkozom e miatt egyelőre, de bennem félelmet kelt az ágyban a szüzessége, nem érzem magam biztonságban (és nem mondom, hogy gáz ez, ha 40 éves szűz lenne akkor se).
2015. júl. 3. 17:57
 10/37 anonim ***** válasza:
81%
Egymás testének felfedezése külön élmény :)
2015. júl. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!