Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Fiúk idegenként csatlak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Fiúk idegenként csatlakoznátok párhoz? Többi lent!

Figyelt kérdés

Párommal nagyon régóta kiszeretnénk próbálni a hármast,18L 20F.

Szerintetek idegennel,vagy ismerőst vonjunk be ?


köszönöm!


2015. júl. 4. 06:59
1 2 3
 1/25 WalterWhite. ***** válasza:
100%
Ha ismerőssel próbáljátok, utána már megváltozna az ismerőssel a kapcsolat, máshogy tekintene rád, rátok. Idegen meg kérdés, hogy mennyire megbízható, egészséges. Mégis én azt mondom, inkább egy idegen, akivel első találkán még csak elbeszélgettek egy kicsit, megisztok valamit, és ha megvan a szimpátia akkor utána mehet a dolog.
2015. júl. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
76%

Szívesen csatlakoznék :)

19/L

2015. júl. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
79%

Sztem idegennel. Sot en a pasimmal sem tennem.

Mert megvaltozik a kapcsolat...

2015. júl. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
85%
Én szívesen csatlakoznék! F20
2015. júl. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
25%
Itt a kérdés hogy mi re van igényetek? Neked még egy másik cerkára hogy azt tuszkoljad be magadnak esetleg egyet alul egyet mèg felül a szájba aztán Persze kérdés hogy a fiùd hogy venné hogy másnak szopo gated a cerkáját? Vagy megforditva hogy a fiunak akarsz meg egy masik szukát aki szopikázza mèg hol neked hol neki dugja be aztan egyszer csak hopp egyikotokben elélvez mert ez ideig alapn megy hogy egyszer re ket lány az izgato de sokaig senki nem birja már csak az ujdonság miatt is hogy valami más valami uj ami eddig nem volt.. Aztan Ki tudja hogy Ki a nyertes igy mert mindenki elelvez aztan Jaj annak aki hoppon marad mert az uj fiu vagy lány uj hùs is lehet hogy azzal jobb lessz legközelebb aminek a lemaradt harmadik fél issza meg a levét, mert hopp on marad! Valóban hogy gondolatok ? De tényleg egyszer ? Vagy ha jò többször is ? Lány legyen több vagy fiù? Neked a fiu gondolom a szinpatikus de a fiunak meg a lány létszáma lenne gondolom a szimpatikus....nem kotekedek de roppant mòd kiváncsi vagyok Amugy engem sem taszitana vissza egy ilyen hancur....fiu létemre bár nem biztos hogy a barátnömbet bedobnám egy ilyen kollektiv paráználkodásba...
2015. júl. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
72%

Ismerőssel és idegennel is lehet jó vagy rossz. Mindkettőben van izgalom mondjuk havert megkérni elég kínos is lehet.

Egyèbként én benne lennék egy igényes párral. 21/f

2015. júl. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
82%

Ha a sráchoz is hozzá kell nyúlni úgy akkor nem hiszem, hogy benne lennék, de ha 100% heteroban menne a dolog és tetszik a lány a srácot normláisnak találom és meg győződtem arról, hogy senki nem fog besértődni a dolog miatt és tényleg készenálltok a dologra akkor én simán benne lennék 25/F.


Másfelől barátod bevonni én nem mernék sem ismerőst, a legcikibb az lenne, ha visszautasítaná a dolgot aztán kitudja hány közös ismerősnek meséli el még a dolgot.


Mondjuk ilyen téren, ha ismerős lenne a választott biztos egy barátnőt kéne választanotok szerintem a lányok megbízhatóbbak ilyen téren :D

2015. júl. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
68%

Jah, korábban voltak ilyen vágyaim. Persze ez attól is függ, hogy mihez kerestek parnert?


Ismerősöknél sztem csak olyannal, akiről eleve tudjátok, h benne volna. Neten meg nagyon nehéz normális embereket találni.

2015. júl. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
en becsatlakoznék 3.nak 29eves vagyok .
2015. aug. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
74%

Én már csatlakoztam hármasokhoz - többek közt egy haveromhoz is, a barátnője kérésére. Igen, megváltozott a kapcsolatunk, kicsit közelebb kerültünk egymáshoz.


Tapasztalat, hogy neten nagyon nehéz harmadikat összeszedni, mert sok a kamus, a beijedős, stb.


Én viszont szívesen csatlakoznék hozzátok :) 21F

2015. aug. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!