Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy csatlakoznátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy csatlakoznátok a lányokhoz ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Vagy csatlakoznátok -e egyátalán?

Az a helyzet, hogy van itt a város szélén egy ilyen tábor jellegű kis házakból álló nyaralóterület és most itt van osztálykiránduláson egy csapat csaj :D V is szerintem több osztály is van mert több busszal jöttek és rengeteg csaj van köztük. Voltunk lent körülnézni haverokkal mert egy ilyen jó kis földút megy arra és ott szoktam autókázni és akkor láttam h mi a helyzet.

És pont ott röpiztek a csajok, nagyon szépek voltak, jó alak, hatalmas mellek *.*


2015. máj. 29. 21:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
nem, én félek a lányoktól
2015. máj. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Csiß ***** válasza:
28%
És volt időd ide kiírni a kérdést? Mire választ kapsz nyugdíj miatt kell aggódnod.
2015. máj. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1. én is ez a baj :D
2015. máj. 29. 21:38
 4/12 anonim ***** válasza:
60%

Nem kérdés,szét dugnám őket.;)

Tavaly horgászni voltunk és a víztől nem messze játszott egy jó csaj a kishúgával.

Én úgy horgász cuccban elkezdtem fűzni, de bejöttem neki, a kislányt hamar hazavitte.:)

Jó volt a tó mellet, este a csillagos ég alatt.;)

2015. máj. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

jól hangzik ez is :)

érdemes járni az ilyen környékeket, sose lehet tudni mi lesz. Én egyszer a balaton parton jártam így, magányos csaj üldögélt egy kihalt sétányon egy padon este o.O

2015. máj. 29. 21:48
 6/12 anonim ***** válasza:

Biztos csapatostul kell csinálni, egyedül creepy vagy. Ja, ha kocsival autókázol arra, az is ad egy vonzerőt.

Ha sikerült, mondd el, hogyan csináltad. Nekem egy szintig menni szokott a haverkodás, de a csajozás nem.

2015. jún. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

A haverkodás nekem elég is lenne :D az jobb mint a csajozás, v is inkább úgy mondom a haverkodás már = a csajozással.

Az olyan izgis. imádok szép új lányokkal haverkodni :D

2015. jún. 6. 19:59
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
igen ezek tök életszerű dolgok hogy egy csapat szupercsaj unatkozik és ha a fene fenét eszik sincs más hapsi a közelben pedig ők egyből ráugranának az elsőre
2016. jún. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
32%
Mocskos allatok!
2016. aug. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%
Én csatlakoznék,csak én sem merek kezdeményezni :P Meg a jó csajok általában nincsenek egyedül,a jó strand röpis csajokhoz pedig általában kocka hasú strandmenők is tartoznak..azt viszont én is jacaslom,hogy csapatban vadássz,ne egyedül :)
2016. aug. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!