Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mit szólnátok hozzá,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok hozzá, ha a pasitok szex közben megkérdezné, hogy mikor szakadt ketté a Római Birodalom?

Figyelt kérdés
Hogy reagálnátok?

2015. júl. 4. 19:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lenne az igazi, ha közben épp gátrepedést idéznél elő száraz anállal.
2015. júl. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Loool xD
2015. júl. 4. 19:25
 3/17 anonim ***** válasza:
71%
Abbahagynánk a dolgot, és megkérném, hogy legközelebb akkor nyúljon hozzám, ha valóban szexelni akar. Nekem az ilyen dolgok el tudják venni a kedvemet. Ha szexelünk, akkor arra figyeljünk, ne poénkodjon meg kérdezzen nem odaillő hülyeségeket. Ezen látszik, hogy ő lelkiekben nagyon nem ott jár, és nem azzal foglalkozik, hogy élvezzük a dolgot mindketten.
2015. júl. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Kedves 2. válaszoló, te most prűd vagy tudatlan vagy, már ami a történettudományt illeti?
2015. júl. 4. 19:28
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Rávágnám, hogy 395 :DDD

De ne most komolyan, van olyan, aki szex közben képes lenne ilyet benyögni? Annak tényleg nem a szexen jár az esze, hanem máshol "kalandozik".

2015. júl. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

19:28:


Ha egy csaj rávágná kapásból, hogy 395 olyat nevetnék xDDDDDD


De hidd el, tudnám nagyon tisztelni, mert megőrizte a humorérzékét, más nő kiakadt volna.


Ekkor maximumra kapcsolnék, és tökéletesen kielégíteném, mert megérdemelné, az ilyen nő aranyat ér!

2015. júl. 4. 19:31
 7/17 anonim ***** válasza:

Mivel én nagyjából tisztában vagyok a dátumokkal, és viszonylag szeret(t)em is a törit, ezért jó eséllyel vágnám rá :D Kíváncsi lennék a srác reakciójára is, mert gondolom nem nagyon várná azt, hogy valaki csak így lazán rávágja :D


De azért maradjunk annyiban, hogy ez nem egy olyan téma, amit szex közben kéne ecsetelni, ha vége a menetnek utána lehet beszélni akár atomfizikáról is, de addig.. :D

2015. júl. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szívem szerint én is a pontos évszámot nyögném be rá, de sajnos csak az évszázadot tudtam, amíg el nem olvastam a válaszokat.:D
2015. júl. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hát én ott helyben röhögőgörcsöt kapnék, az biztos :D
2015. júl. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Skacok, - akiknek nem szimpi, amit mondtam - meg lehet sértődni, de szerintem nincs gond, ha néha 1-2 ilyen furcsaságot elejtünk szex közben. Tapasztalataim szerint a párok közötti szex általában monoton, és még ez akkor is igaz, ha helyváltoztatás történik. Az ilyen hülyeségek ki tudnak váltani pozitív hatást is, persze csak annál, akinek van humorérzéke.
2015. júl. 4. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!