Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha az utcán odamenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha az utcán odamenne hozzátok egy pasi, és megkérdezné tőletek hogy mennyi pénzért szexelnétek vele, akkor erre mit válaszolnátok illetve hogyan reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

2015. máj. 29. 23:53
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Normalis no pofan vagna az illetot
2015. máj. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 SweetLady ***** válasza:
100%

Valahogy úgy ahogy Peter válaszolt Conie-nak :D

https://www.youtube.com/watch?v=u-gkvh-jvO4

2015. máj. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
68%

van egy mondás, hogy mindenkinem meg van az ára.

csak épp lehet valakinek egy nagyon brutálisan kövér összeget kellene feldobni de biztos utána belemenne.

Ezt most lehet ezerrel tagadni, de ha 6-7 vagy akár 8 nulla sorakozna az egyes után, arra nincs az az ember akinek nem csillanna fel a szeme. Kivéve ha neki több pénz csücsül a számláján

2015. máj. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:

megvan az ára?


Jó akkor legyen... na lássuk csak... 1 millióért nem vágom pofon és szóba állok vele. De ez önmagában semmire se jogosít.


Még 1 milláért elgondolkozok az ajánlatán.


Na így is megéri kedves utolsó? :D Ebben még semmi konkrétum nincs... szóval ez az ár ez hülyeség.


Egyébként a fétisem ez a pénzelős dolog, de néha a barátommal szoktam ilyet csinálni... engem valahogy izgat, hogy valamit valamiért... ki kell szolgáltatnom magam.

2015. máj. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:

4-es 1 milláért szóba állnál vele. 2-ért lehet elgondolkodnál a dolgon. 10-ért lehet a ruháidat is ledobnád egy titkos és lebukásmentes helyen. aztán ha még ezt az összeget is megfejelné az illető, aki mondjuk nem is nézne ki túl rosszul......

ne hogy azt mond nem mennél bele. 1 óra alatt még a gyerekeid jövője is biztonságban lesz ha jó helyre teszed a kapott pénzt.

2015. máj. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:

Én szerintem "sokkot kapnék" egy ilyentől, először szóhoz sem jutnék... Aztán összeszedném magam, és megmondanám, hogy ezt inkább válaszra se méltatom, én nem vagyok prosti.

De álszenteskedni sem akarok, úgyhogy azt kell mondanom, hogy azért milliárdok felajánlása esetében valószínűleg belemennék, vagy legalábbis elgondolkodnék rajta. De csak és kizárólag úgy, hogy egyetlenegy alkalom, és tényleg elképzelhetetlen mennyiségű összeg. És azt sem úgy, hogy szex és aztán pénz, mert mondani bármit lehet. Előtte minimum a fele kézhez!

Bár milliárdok ide vagy oda, utána mégse hiszem, hogy túl büszkén néznék tükörbe, sőt!!

2015. máj. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
72%
Minek fizetni a szexért, ha egy jó dumával megkaphatod ingyen?
2015. máj. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Szerintem kiröhögném, és még fizetnék is neki, csak tűnjön el.

20/l

2015. máj. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Nevetnék és azt mondanám, hogy neked nincs annyi pénzed :D
2015. máj. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem sokkal többen mennének bele ebbe mondjuk 50-200.000 ft-ért mint amennyien tagadják itt :) A lányok különösen gerjednek a pénzre, kocsira na. De persze a pasik az egyszerűek..
2015. máj. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!