Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fétis. Ha valakinek van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fétis. Ha valakinek van ilyen, az örüljön, ha eltűrik?

Figyelt kérdés

2015. júl. 5. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Miféle?
2015. júl. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem akartam túl ragozni, mert akkor kevesebben válaszolnak. Engem például csak a mellek izgatnak.
2015. júl. 5. 18:55
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Engem meg a női lábak.
2015. júl. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez idáig O.K. De te mit csinálsz akkor, ha a párod ezt nem díjazza? Ugyanis ezt kérdeztem volna a fétis tárgyától függetlenül. Az esetleges normális választ majd alkalmazom a saját problémámra.
2015. júl. 5. 20:15
 5/9 anonim ***** válasza:

A fetisizmus szerintem olyan, mint a foci, vagy a zene. Mindenkinek van valami kedvence, azt szereti, és kész.

Lehet, elfogult vagyok (mert én is el vagyok látva pár "elhajlással"), de én a fetisizmust nem tartom betegségnek.

Ez egy örömforrás.

Viszont az tény, hogy sokan pszichopatának nézik pl. a lábimádókat.

Viszont mindenhez meg lehet találni a megfelelő partnert. Vagy elég egy meglévő kapcsolatban fokozatosan haladni, megismertetni a partnert a vágyainkkal.


Én személy szerint nem akarok megszabadulni az elvont vágyaimtól, mert elég unalmas lenne az életem nélkülük.


20/L (Nem kérek privát nyálcsorgatást. :-D)

2015. júl. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Fügetlenül a saját vágyaimtól, kész lennék bármire, csak keresem a bajt bennem, mert a feleségemnek egyáltalán nem kell a szex. Látom, itt senki nem fog segíteni nekem.
2015. júl. 6. 08:26
 7/9 A kérdező kommentje:
Valahol érzem, hogy nem lehetek vele egyedül, mégis teljesen magányosnak érzem magam miatta ebben a világban. Senki nem tud semmi normális tanácsot adni???
2015. júl. 6. 08:28
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdező:

A feleséged mre vágyik? Mármint a szexben, vagy a szexhez... Ő nem mesél erről?

2015. júl. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mire
2015. júl. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!