Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális ha egy nő vágyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha egy nő vágyik napi egyszer a szexre vagy az már szexmániás?

Figyelt kérdés

Én kezdem azt érezni hogy nem normális hogy napi egyszer kívánom. Jó persze egy fárasztó nap után jó ledőlni és nem csinálni semmit, de basszus fiatalok vagyunk, nekem igen is szükségem van rá.

Első barátommal 4 évet voltam együtt és három évet vártunk, mert ő előbb 18 akart lenni ami kicsit furcsa egy pasinál, de mindegy azt nem bántam meg. Utána volt egy két hónapos kapcsolatom, folyton arról beszélt hogy mennyire szeret szexelni, mégis mikor haza ért a melóból inkább a haverjaival lógott, és mikor szakítottunk a fejemhez vágta hogy szexmániás vagyok. A mostani pasimmal meg régen többet szexeltem, bár vele se napi szinten, mostanába viszont egyre kevesebbet. Kérdeztem hogy megunt.e vagy mi van. Azt mondta túl sokszor akarom, ez nem normális egy nőnél. Tényleg velem van a baj?

20/L


2015. júl. 5. 22:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

keress másik pasit aki hajlandó napi szinten szexelni akár 2-3 x is

vagy tarts szeretőt :-D

ezügyben engem kereshetsz

2015. júl. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 DreamWeaver ***** válasza:
Mások az igényeitek. Teljesen normális a napi egy szex. Arról lehet szó, hogy az együttléteitek során Te érvényesíted a vágyaidat és igényeidet és a szexet élvezetessé teszed Magadnak, de a párod számára nem. Ő máshogy, más pózokban, máshol, másképpen szeretné. Az, hogy ezt nem közli Veled legyen az ő bizonyítványa. A napi egy sok lenne? Nekem volt barátnőm, aki napi négyszer kívánta. Persze lehet fogni a fáradtságra, kimerültségre, fejfájásra, stb. De ha ez tartós, akkor olyan partner kell találnod, akinek hasonló a szexuális étvágya. A jelenlegi kapcsolatodban egyikőtök sem hibás ebben.
2015. júl. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

nekem ijen csajom lenne nem hagynám parlagon

ahol csak érném dugnám

keress másik pasit mert ez csak rosszabb lesz

2015. júl. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a napi 1 kevés inkább :) mi a barátnömel 3 vagy 4 szer szexelünk naponta
2015. júl. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"szerintem az kevés, mi napi 4-5-ször szoktuk csinálni

24L"

Persze, minden nap. Apád f...át!


Teljesen jó a napi egy átlagban.


De szerintem itt azzal van a baj, hogy más az időbeosztásotok. Ismerek csajt aki unatkozik egész nap és egyfolytában dugna, pedig csak egyszer kéne lerendezni, de tök idegesítő hogy nem képes felfogni hogy mi az a munka! Napi 10 óra + a saját dolgaim, hobbi... Inkább maradok a csajommal, aki dolgozik! Nem jövök össze ilyen naplopóval.


Szóval inkább a lényegre kéne rávilágítanod a kifejtős résznél, mert így csak picsogás az egész és nem lesz megoldva a probléma.

2015. júl. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Normális!!!! :)

Ha normális / harmonikus kapcsolatod van és igénylitek, a napi 2 - is belefér !!! :P


23! / L

2015. júl. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!