Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom szexmániás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szexmániás?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt a barátommal.Én 18,ő 22.

Egy héten legalább 4-szer szexelünk.Napokban egyre furcsább dolgokat csinál,mint pl:A múlt héten az unokatestvére ballagóján voltunk,és már akkor is nyúlkált alám,az asztal alatt,és mikor csak ketten voltunk,szinte könyörögte,hogy szexeljünk a fenti Wc-be mert nem bír magával.A múltkor a konyha asztalon is kellett vele,a zuhanyzóba,kádba,mosógép tetején,autóban.Hirtelen gondol egyet,aztán szexelni akar.Nem tudom normális-e.



2015. jún. 15. 13:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

De még mennyire, hogy normális. :D

Örülj neki, hogy ennyire kíván. ;)

2015. jún. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekünk megvan a napi 4! Az én csajom normális akkor?
2015. jún. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hogy ne lenne normalis :) ha ő szexmanias akk enis... Szoval ez normalis dolog. Idovel biztosan megcsappan de addig orulj meg ennyire kivan es szexelni akar. Az meg h konyhapult vagy mosogep teteje mindegy uj helyeket akar kiprobalni :)

Engem volt h elvitt autozni exem egyszer csak gondolt egyet es mar a kapotanak dolve pucsitottam...

Mig fiatal az ember addig kell megtenni :)

23N

2015. jún. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez lenne a normális. :) Én napi 4-5x is nekiesek a nőnek, ha úgy adja a helyzet. Egy szexgép vagyok, de akik voltak eddig, azo kis azok voltak. :D
2015. jún. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem, alapvetően a mennyiség normális, de én leállítanám a nyilvános gyömöszölést, tapizást és a wc-be való invitálást. Emberi méltóság is van a világon...
2015. jún. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
SZerintem teljesen normális, mi is a barátnőmmel mindem lehetséges helyet kipróbáltunk, pedig már nem is vagyunk olyan fiatalok, 40 -esek vagyunk..
2015. jún. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Heti 4 neked sok?:D Volt hogy nyáron átlagba napi 4-szer csináltuk.
2015. jún. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Élvezd ki amig ennyire kíván.. egy év múlva, mikor heti egynél tartotok, vissza fogod sírni ezeket a hónapokat
2015. jún. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj neki, és ne rinyálj. Az én barátomat nem érdekli a szex, én pedig teljesen ki vagyok éhezve... Úgyhogy a nyafogás helyett inkább tépd le róla a ruhát amikor nem számít rá és lepd meg.
2015. jún. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem nyafogok,egy szóval nem mondtam,hogy nem élvezem.
2015. jún. 15. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!