Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek bejönnek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejönnek a motoros pasik?

Figyelt kérdés

azon belül a bőrszerkos chopperesek, vagy a gyorsasági, esetleg a streetfighter, vagy csak legyen beöltözve motoros szerkoba és vigyen benneteket

kedvenc motor márkátok?



2015. júl. 5. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

van egy endurom, írjatok csajok!

nnajó csak vicceltem, motoros vagyok, majd ismerkedek a pirosnál :D

2015. júl. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem tilos az ismerkedés, és viccelj nyugodtan

a csajok a jó humorú pasikat szeretik nem azt aki megse szolal :-o :-D :-D

2015. júl. 5. 23:08
 3/5 anonim válasza:
hát nem tudom mennyire érdekel egy 14 éves lány véleménye:D de én egy fiú által szinte már mondhatnám hogy beleszerettem a motorokba igaz jogsim MÉG nincs de tervezem már nekem a legjobban a gyorsulási motorok és a cross motorok tetszenek kedvenc márkám nincs igazából de imádom őket tényleg ha lehetne egész nap ott ülnék mellette és lehetne csak a hanját hallgatnám van hogy sokszor ki is ráz a hideg..de nem szaporitom a szot és lehet hogy nem pont az én válaszomra vártál de tömören I LOVE THE BIKER BOYS !
2015. júl. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

# 1


Te is olyan poénos kedvű motoros vagy, mint aki megáll mellettem a piros lámpánál a városban, mikor bringával vagyok, és megkérdezi, hogy benne vagyok-e egy gyorsulási versenyben?


Hogy a kérdésre is válaszoljak, csak három motoros pasit ismerek, ők jó fejek, de nekem se jobban, se kevésbé nem jönnek be a motoros pasik, mint mások. Nem vagyok egy túl aggódós típus, de valószínűleg nem lennék nyugodt, ha a Párom még motorozna, mint régebben, a megismerkedésünk előtt, főleg, miután az exemnek pár éve (már a szakításunk után) volt egy balesete esőben egy hegyi szerpentinen Szlovéniában, amit szerencsére komolyabb sérülések nélkül túlélt.


Nekem a chopperek jobban tetszenek (lehet, hogy csak azért, mert az exem nagy álma egy Harley-Davidson, és láttam tényleg szépeket az alsóörsi Harley-s találkozókon, ahová "elhurcolt" magával még ambiciózus fősulis korában.)


De például az Indian motorok közül a vintage kategória szerintem még szebb, például ez nagyon tetszik:


[link]


Amúgy nem vagyok oda a motorokért, egyszer ültem életemben motoron, mikor egy volt csapattársam levitt a Velencei-tóra edzésre, én meg szó szerint végigparáztam az utat, mert olyan érzésem volt, hogy ha nem kapaszkodom bele teljes erőmből, akkor hátra fogok csúszni az ülésen és csúnya véget érek az aszfalton, mielőtt feltűnne neki, hogy végre újra rendesen kap levegőt.


Szóval nem egy vagány csajszi vagyok, aki motorra termett, az biztos. :-))

2015. júl. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyooon😍
2015. júl. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!