Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok nektek bejönnek a...

Lányok nektek bejönnek a motoros pasik, vagy csak én vagyok oda-meg vissza értük?

Figyelt kérdés

2014. nov. 8. 20:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Csak te
2014. nov. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Igen, CSAK TE vagy oda meg vissza értük. Úgy hallottam, mindegyik motoros pasi szűz, nem?
2014. nov. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem, némelyik férfibb mint egy sportautos
2014. nov. 8. 20:41
 4/16 anonim ***** válasza:
Igen alapvetően, tetszenek a motorok és nem hátrány egy pasinál ha van neki, de először is nem elvárás másodszor motor ide vagy oda ha bunkó vagy más olyan tulajdonsága van amit a pasiknál nem tolerálok ugyanúgy nem kezdenék vele.
2014. nov. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én motorozom ,de nem látom, hogy oda lennének értem a csajok...
2014. nov. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem a motorok jönnek be,nem a motoros pasik.
2014. nov. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
#5 Az a lány akinek nem jönnek be vagy a motorok vagy a motoros pasik , szerintem valami baj van az agyukkal :D most ki nem ülne fel akár egy jó cross-ra vagy egy sportmotorra ?!
2014. nov. 8. 20:48
 8/16 anonim válasza:
100%

Szia!

Én is mindig is oda meg vissza voltam értük. Volt "olyan" szerencsém, hogy összehozott a sors egy motorossal. Másfél éve vagyunk együtt.

Ezzel csak annyi a baj, hogy amellett, hogy nagyon tetszenek a motorosok, engem nem vonz a motorozás. A párom mögött csak nagy ritkán utazom, de nagyon félek a motoron. Ő azt szeretné, ha megcsinálnám a jogsit és motoroznék vele. Csakhogy én nem szeretnék motorozni. Ez komoly konfliktusokat okozott már köztünk. Nehezményezte, hogy nem mentem vele motoros felvonulásra, túrákra.

És mivel nem mindig megfontolt, sokszor betegre aggódom magam miatta. Nem egyszer fordult elő, hogy hajszálon múlt az épsége. Nagyon remélem, hogy sosem történik nagy baja....Sokszor elképzelem, milyen lenne egy "nem motorossal"...

2014. nov. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"Az a lány akinek nem jönnek be vagy a motorok vagy a motoros pasik , szerintem valami baj van az agyukkal :D most ki nem ülne fel akár egy jó cross-ra vagy egy sportmotorra ?!"


Igen... A csajok csak ezt veszik észre...

Akinek nincs sportmotorja, vagy valami egyéb "menő" vasa az láthatatlan. Mondjuk igazából leszarom, nem azért motorozok. :D Régen rossz annak, aki csak feltűnés miatt csinálja.

2014. nov. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"Az a lány akinek nem jönnek be vagy a motorok vagy a motoros pasik , szerintem valami baj van az agyukkal :D most ki nem ülne fel akár egy jó cross-ra vagy egy sportmotorra ?!

"


Utálom az ilyen agyatlan hozzáállást. A cross motorért amúgy se vagyok oda, volt elég bajom velük amikor az erdőbe oda jártak ahova tilos volt (persze fittyet hányva mindenki testi épségére). Egyik ilyen barom egyszer belém jött volna (lovon ültem) volna ha nem hallom meg a motorját, mert ugye minek kanyarba lassítani. Idegen mögé meg amúgy nem ülünk fel, nemcsak mert nem ismerjük a szándékait, de a vezetési stílusát se. Én írtam föntebb hogy szeretem a motorokat, de ez nem zárja ki a józan gondolkodást. Igen jó egy nagy teljesítményű motor (bár én chopper párti vagyok) fantasztikus érzés, bizonyos daraboknál életérzés de ha nem donorként akarod végezni sürgősen hagyd abba ezt a gyerekes hozzáállást. Hidd el kislány nem minden útnak happy end a vége, és motoron ahol nincs kaszni ami védjen. Nagy sebességnél buksz felesleges felismerésre behívni az anyád mert nem leszel azonosítható ilyen módon. Majd a cuccaidból megmondja, hogy te vagy-e vagy nem.


Nem mellesleg, ha én annyira motorozni akarok veszek magamnak egyet. Pasit se olyat kerestem aki furikáz ide oda hanem dolgoztam és vettem magamnak kocsit.

2014. nov. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!