Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Harmadik próbálkozásra is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmadik próbálkozásra is csak lelankadtam, mi lehet velem a probléma?

Figyelt kérdés

Szóval 1 éve nincs párkapcsolatom előtte 8 évig ugyan azzal a lánnyal voltam. Sosem volt még 1 éjszakás kalandom most, hogy elkezdődött a nyár úgy döntöttem vissza ülök a "nyeregbe". Három egymást követő hétvégén három különböző lánnyal voltam. A petting alatt minden okés volt de ahogy betettem (akár ő akár én voltam felül) olyan fél perc alatt le is lankadtam és annyi volt. Az oráltól sem voltam képes elmenni sem. A második lánynál igen neki nagyon erős volt a szája vagy nagyon ügyesen csinálta nem tudom, de ott erősek voltak orál közben az ingerek ezen az estén volt csak orgazmusom.


Mind a 3 lány nyugtatott, hogy már fordult elő ilyesmi ne forogjak rá ennyire, de ők nem tudják, hogy ez már sorozatban a 3. ilyen alkalmam.


Mi lehet a problémám ? Impotens leszek ? Otthon könnyen feláll, ha magamnak csinálom minden rendben. Már a csókolózástól is feláll, de behatolás után vége.


25/F



2015. júl. 6. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tul izgulod.
2015. júl. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És mit tehetnék ? Vegyek be nyugtatót vagy mi ? :D
2015. júl. 6. 09:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy 8 éves monogám kapcsolat után ez elég nagy váltás. Te sem kívánod igazán ezeket az alkalmi meneteket, csak valamiért így döntöttél. Se tested, se lelked nem kívánja, illetve a lelked nem kívánja, és a tested együttműködik a lelkeddel.
2015. júl. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kifejezetten a szexualitásra vágyok a 8 éves kapcsolatom óta pedig már 1 teljes év telt el :D Bonyodalmakkal, drámával telt párkapcsolat, na az amire nem vágyok.
2015. júl. 6. 10:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Párom pontosan a drámák miatt 2-szer is "próbált" megcsalni, de a szexig nem jutottak, mert egyszerűen nem állt fel neki. Velem meg az, hogy nincs probléma, szolid kifejezés :D Bármikor bármennyit. Egyébként 5 éve vagyunk együtt. Szerencse, hogy nem jött össze neki, mert azt már képtelen lettem volna megbocsájtani, így meg fél éve rendbehoztuk a kapcsolatunkat, mert egyikőnk sem képes valóban elhagyni a másikat.


Szóval semmi gond nincs veled, szerintem próbálj az ágy előtt közel kerülni a nőkhöz.


22/N

2015. júl. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!