Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A kis szexualitasu nok, miert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kis szexualitasu nok, miert tartanak mindenkit perverznek?

Figyelt kérdés

csak oszinten lanyok. mar tobbel beszelgettem, es egesz egyszeruen nem tudjak megerteni a masik oldalt.

volt aki olyanokat mondott hogy az analt csakis azert csinaljak mert menozni akarnak, vagy ha meseltem neki miket mondott masik csaj, egyaltalan nem hitte el, mondta hogy o is regen sokmindent elhitt:D

miert gondoljatok hogy kezelesre szorulnak azok akik mindennap szexelenenek, vagy pl szeretik az analt?


kedvenceim koze tartozik "nem vagyunk osztonlenyek", "noket csak szexualis babunak tekintik". miert vonjatok le ezt a kovetkeztetest annyibol hogy tobb az egyuttletek szama? attol meg lehet szerelem, sot, epp az ilyen intimitason tud a legjobban megnyilvnulni.


en nem itelem el egyaltan ezt az oldalt, ti igy szuletetek, mi meg mas vagyakkal. ennyi.



2015. júl. 6. 10:52
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2015. júl. 6. 10:53
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Na igen, nő vagyok de ezt enyem ertem meg h miert nem lehet mindenkit elfogadni. Teljesen jo h feltetted ezt a kerdesed :)
2015. júl. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem bontanám le (ezt sem) férfi kontra nő kérdésre. Nagyon sok férfi felhasználó ír olyan választ nem mindennapi, nem teljesen elfogadott szexuális szokásokra, hogy "te egy beteg állat vagy", "kezeltesd magad!", "perverz vagy", stb. Sajnos, a társadalmunkat még nem jellemzi az elfogadás, a tolerancia.
2015. júl. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

Sok embernek nagyon erős elképzelése van arról, hogy a másik nemnek hogy kéne viselkednie.

A férfiak azt kapják meg sok nőtől, hogy ösztönlények, a nők meg azt, hogy mocskos k#rvák.


Akármilyen civilizáltak is vagyunk, nem hiszem, hogy lesz olyan idő, amikor mindenki gondtalanul csinálhatná amit akar.

2015. júl. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"kis szexualitasu" - ezen jót röhögtem.


Valójában minden oldal, a kis meg a nagy szexualitású (hogy fogalmazzunk így...) ugyanolyan elutasító a másikkal szemben. Ha leírja valaki, hogy ők kéthetente szeretkeznek, de ez elég nekik és így boldogok, akkor ők is megkapják, hogy ez nem normális, ha meg napi kettőről ír valaki, akkor ő is. Tolerancia tekintetében mindkét végletnek kéne fejlődnie.


Másrészt meg az a baj, hogy sokan belekényszerülnek olyan szexuális játékokba, formákba, amiket nem szeretnének, de mondjuk a párjuk kizsarolja belőlük, mert különben elhagyja/megcsalja. Hát persze, hogy az ilyen ember megkeseredik és egyre inkább elutasítja a szexualitást!


Mondjuk a belinkelt kérdés az tényleg nagyon durva. Férfias hivatásom van, mérnökként dolgozom és több férfi főnököm is van. Fiatal vagyok, csinos, és hát igen, néha végigmérnek elismerően. És tudjátok mit? Örülök neki. Sosem ment senki ennél tovább, de ez hozzátartozik. Aztán mind hazamegyünk, és boldogan élünk a családdal, társunkkal. Ettől még nem a külsőmért tartanak a munkahelyen, hanem a munkám miatt.

2015. júl. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

ja igen, kis szexualitast irtam:D nem akartam senkit bantani olyan szavakkal hogy prud, meg halveru stb (megha jobban eset is volna kiirni:D)


"Másrészt meg az a baj, hogy sokan belekényszerülnek olyan szexuális játékokba, formákba, amiket nem szeretnének, de mondjuk a párjuk kizsarolja belőlük, mert különben elhagyja/megcsalja. Hát persze, hogy az ilyen ember megkeseredik és egyre inkább elutasítja a szexualitást!"

konkretan talalkoztal mar ilyennel? en nem halottam meg ilyesmirol hosszu tavon. csak olyanrol hogy "megtettem valamit a parom kedveert, eleinte nem szerettem, de aztan lattam hogy mennyire orul neki es en is megkedveltem".


sok esetben egy ferfi lek..vazza a konyuveru not, de valahogy megis tudja mit miert csinal, meg siman ki is probalja csak nem tartja alkalmasnak komoly kapcsolatra. de valahogy az a csoport akirol en beszelek effektiv nem erti miert csinalhatnak ilyesmit az emberek. nala az osszes perverzio pszihologiai eset. es arrol meg ne is beszeljunk hogy elitelik a tobbi notarsukat akik nem ugy viselkednek ahogy ok.

remelem fog valaszolni ilyen lany is.

2015. júl. 6. 13:31
 7/11 anonim ***** válasza:

Vannak extrém esetek, mint a kérdést feltevő beteges gondolkodású hölgyike. De a kisebb szexuális étvágyú nőket pont nem érdekli, hogy ki mit csinál.

Nem egy olyan 20on éves barátnőm van aki élőben meztelen pasit sem látott, nem is vágyik túlzottan barátra, de simán lehet vele betegebb dolgokról is beszélni. Max annyit mond, hogy xy fétis neki már sok lenne.

2015. júl. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"konkretan talalkoztal mar ilyennel? en nem halottam meg ilyesmirol hosszu tavon. csak olyanrol hogy "megtettem valamit a parom kedveert, eleinte nem szerettem, de aztan lattam hogy mennyire orul neki es en is megkedveltem"."


Én már hallottam ilyenről, pont az anál kapcsán. 17 éves kis unokatesómtól kikönyörögte a barátja, aztán a lány meg is utálta egy életre a dolgot.

Igen, belőle is olyan "kis szexualitású" nő lesz, aki majd nem fogja érteni, hogy mit élveznek ezen a nők, akiknek prosztata híján nincs erogén zónájuk a fenekükben.

De biztos van olyan nő, aki tényleg élvezi...

Azt is érdemes lenne körbekérdezni, hogy hány pasi engedné, hogy a barátnője megujjazza/vibrátort dugjon a fenekébe (mert a csaj ezt izgatónak találja) mert gondolom sokaknál változna a felállás, és a csaj lenne a követelőző perverz.


A linkelt kérdésnél a nő problémája (nem a szemezés, hanem a leplezetlen mellbámulás) a valóságban sokkal durvábban is elő szokott fordulni. Képzeld el milyen lenne, ha odamennél a főnöknődhöz valami problémáddal, ő meg leguggolna egy vonalba a péniszeddel és leplezetlenül bámulná. Gondolom te is elvárnál ilyen helyzetben valamennyi önkontrollt. Ott a "bunkó" volt a lényeg, nem a "perverz".


Azt meg állítom, hogy nem k#rvázik olyan férfi, aki bele tudja élni magát a nő helyébe, és nem él abban az álomvilágban, hogy egy nő "értékét veszti" a szextől.


De - mint már írtam - azért léteznek az extrémebb esetek, mert sokan nem tudják beleélni magát a másik helyébe.

2015. júl. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

nem. ha lenne egy noi fonokom, nezes es flort szinten nem varnek el semmi kontrolt..tokre orulnek ha ugy bejovok neki(ezt siman ki lehet hasznalni elonyre, a jo nok rengeteg embert "manipulalnak" igy).

sztem az atlagos noknel is, minel szexibb annal tobben bamuljak. es erre a normalis reakcio valahol az orom kene legyen. ha zavarba jon, akkor ott valami problema van szexualis teren, pl nem fogadja el magat vagy a vagyait, vagy o nem tartja olyan kivanatosnak a sajat testet. de lehet kicsit genetikatol is fuggo, nemtom.

2015. júl. 6. 20:01
 10/11 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de az nem vall önbizalomhiányra, ha azt akarom, hogy megadjäk az alapvető tiszteletet, és legalább addig, amíg valami fontos dologról pofázok, ne a melleimet bámulják.


Nyilván a bámulásnak is van helye és ideje: szombat este a bárban - ok. Az utcán futólag - rendben. De ha komolyabb beszélgetés közben nem tudja megtalálni a férfi a szememet, az tényleg nem több egy ösztönlénynél.

Biztos vagyok benne, hogy fantázia szintjén nagyon jól hangzik, hogy a szexi főnökasszony vágytól párás pillákat rebesget rád, de a valóságban, hosszú távon elég kiábrándító a dolog.

2015. júl. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!