Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egy leszbikus együttlétben mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy leszbikus együttlétben mi az ami perverznek mondható? (nem szélsőséges esetekre gondolok)

Figyelt kérdés

2014. jún. 5. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
Onnan kezdve, hogy leszbikus együttlét, már perverz. Mi többet akarsz még?
2014. jún. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem...
2014. jún. 5. 16:47
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

Első leülhetsz, egyes.

Nos, az én barátnőm néha azt mondja, hogy én perverz vagyok, mert sűrűn megkötözöm őt, vagy rácsapok párat a fenekére, de szerintem ez még oké. :) Szélsőséges eset pl. a pisiszex.

2014. jún. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha előkerül egy felcsatolható műpénisz, és az egyik lány megdugja a másikat, az már szerintem elég perverz. Pláne ha análisan csinálják. :D Persze nem azt mondom, hogy rossz, csak hogy perverz, és nem mindennapos. :)
2014. jún. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat... és ha szerintetek úgy, hogy engedem neki a mellbimbójával az ánuszomat simogatni? Vagy feldugni a nagylábujját és kis ingerlés után rávizelni a lábfejére? Ne ítéljetek el, tőlem kérik ezt...
2014. jún. 11. 22:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Az is perverz. :D De ha nektek jólesik, téged sem zavar, akkor nyugodtan. ;)
2014. jún. 12. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát ez már nekem szélsőséges eset, nem fér bele kategória lenne, nem csak simán perverz :D


De ahogy az előttem szóló is írta, ha neked is jó meg neki is jó, akkor tök mind1, hogy ki szerint durva a dolog.


Oké, nekünk nem tetszene, de nem is ártasz vele senkinek ha megteszed :D


Viszont ha te nem vagy kibékülve a dologgal, akkor ne hagyd magad rábeszélni :)

2014. jún. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!