Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan szerencsétlen/lú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan szerencsétlen/lúzer/magányos heteró srác, aki egy gyönyörű nővel való szexért cserébe hagyná megdugatni magát egy férfival is?

Figyelt kérdés

Kifejezetten NEM olyan srácokra gondolok akik bi hajlamúak, kíváncsiak, szívesen kipróbálnák férfival és hasonlók, hanem akik soha nem gondoltak férfival való szexre, a gondolat taszítja őket és hasonlók. Viszont nem sikeresek a nőknél, kiéhezettek és vágynak már ölelésre, intimitásra, szexre. Előbb lenne a férfival való szex, hogy biztos ne verd át őket és utána a nővel való bármikor megtörténhet, amikor akarod, akár azonnal, akár 1 hónap múlva is. (Ezt csak azért írtam, mert biztos lenne olyan cigány, aki azt írná válaszként hogy előbb szexelne a nővel, aztán nem a férfival)

Nem tudom milyen a nőideálod (kor, alkat, mell, magasság, arc, stb.), de képzeld el hogy annak egy gyönyörű női tagjával lehetnél. De cserébe a fenekedbe rakná a farkát élvezésig egy jól kinéző, izmos, magas férfi.


Azért írtam a heteróba a kérdést, mert heterók válasza érdekel.


2015. júl. 6. 14:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

De ez most egy tisztán hipotetikus kérdés? És ha igen, akkor mégis honnan jött az ötlet? :D

Vagy ha nem, akkor esetleg te egy bi pasi vagy, és kipróbálnád ezt a felállást valakivel? ;)

2015. júl. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Erre gondolsz kérdező?

http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__biszexualitas__70..


De szerintem attól még nem kéne ennyire lenézned, te sem hibátlan.

2015. júl. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
*te sem vagy hibátlan.
2015. júl. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem

És nem azért mert undorodnék a férfival való szextől

2015. júl. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

2:

Ebben a kérdésben a kérdező is akarja a szexet férfival.


1:

A kacsintásból van egy tippem, hogy te sem full heteró vagy. A kérdés még csak elméleti. Olyan sok szűz lúzer kiéhezett srácot látok ezen az oldalon, de a valóságban is, hogy elgondolkoztam, hogyha egy gyönyörű modell lánnyal, kinézetileg álmaik nőjével csinálhatnák, akkor cserébe szexelnének-e férfival.

2015. júl. 6. 15:06
 6/15 anonim ***** válasza:
Jelentkezek
2015. júl. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Oké, és hogyan kívánod megvalósítani? Ha vázolsz egy nagyjából hihető megoldást, akkor esetleg hajlandó vagyok elgondolkozni rajta...
2015. júl. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Abban a változatban benne lennék, hogy amíg dug engem hátulról a pasi, én is dugom a nőt. Sajnos a te változatodban, hogy előbb én a pasival, aztán én veled, fennáll az esélye, hogy lelépsz.


21/F

2015. júl. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Retkes bu,zi gondolkozás ez!
2015. júl. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Elgondolkodtam a válaszon, még mielőtt válaszoltam volna. Még sosem szexeltem 28 évesen és nem egy férfival akarnám elveszteni, ez az egyik. A másik dolog, meg mélyebben is belegondoltam, ha a szüzességem nem lenne, akkor mi lenne az eredmény, főleg önismereti kérdésként elidegenítve a konkrét szituációtól. Azt kell mondjam, hogy jobban taszít szexuális kapcsolatot létesíteni egy férfivel, mint vonz az, hogy szexeljek egy nővel, még akkor is, ha amúgy annak az esélye, hogy valaha szexelni fogok nagyjából 0%.
2015. júl. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!