Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan szerencsétlen/lú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan szerencsétlen/lúzer/magányos heteró srác, aki egy gyönyörű nővel való szexért cserébe hagyná megdugatni magát egy férfival is?

Figyelt kérdés

Kifejezetten NEM olyan srácokra gondolok akik bi hajlamúak, kíváncsiak, szívesen kipróbálnák férfival és hasonlók, hanem akik soha nem gondoltak férfival való szexre, a gondolat taszítja őket és hasonlók. Viszont nem sikeresek a nőknél, kiéhezettek és vágynak már ölelésre, intimitásra, szexre. Előbb lenne a férfival való szex, hogy biztos ne verd át őket és utána a nővel való bármikor megtörténhet, amikor akarod, akár azonnal, akár 1 hónap múlva is. (Ezt csak azért írtam, mert biztos lenne olyan cigány, aki azt írná válaszként hogy előbb szexelne a nővel, aztán nem a férfival)

Nem tudom milyen a nőideálod (kor, alkat, mell, magasság, arc, stb.), de képzeld el hogy annak egy gyönyörű női tagjával lehetnél. De cserébe a fenekedbe rakná a farkát élvezésig egy jól kinéző, izmos, magas férfi.


Azért írtam a heteróba a kérdést, mert heterók válasza érdekel.


2015. júl. 6. 14:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Rossz buznyák a kèrdező:)))
2015. júl. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nő vagyok.
2015. júl. 18. 11:46
 13/15 anonim ***** válasza:

Akkor egy rossz kurv.a vagy ba.szd meg:)))

A párod meg bi köcsö.g:))

2015. júl. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
De miért érdekel ez? :D Arra izgulsz, hogy szűz srácot seggbe raknak? :DD Perverz..Utána meg cserébe te lefekszel vele? :D
2015. júl. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha lehetne egy olyan nőm - nem egy menetre, hanem állandóra -, aki az ideálom, azért annál sokkal többet is vállalnék, mint hogy hagyom egy csávóval megdugatni magam. Marsellus Wallace is túlélte, én is túlélném, onnan meg totál királyság van. Esetleg a csávót még hülyére verem azért a lelki egyensúlyom kedvéért.


Egyetlen nyamvadt dugás viszont egy teljesen ideális nővel sem ér többet pár tízezer forintnál szerintem, tehát nyilván közel sem ér annyit, hogy valami búza seggbe toljon.

2015. júl. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!