Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexeltél már hulladék konténe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltél már hulladék konténerben?

Figyelt kérdés
Nos egy amerikai oldalon olvastam, melyben az ellaposodó szexuális életűeknek adtak tanácsot, hogy új impulzusokra leljenek. Ezek egyike volt, hogy szeretkezzenek konténerbe, amikor legalább félig van. Most eszembe jutott, hogy anno a rém rendes családban is csinálta Marcy, Jefferson darcyval a sorozatban ott. szóval lehet nem újkeletű ez a tanács, lehet te is találkoztál vele? Ki is próbáltad? Milyen új élményekről tusz beszámólni ? Ugye nem lettél függő?
2015. júl. 6. 20:37
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
53%
Kipróbálnám.36/F
2016. nov. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

En imadom,foleg ha epp friss meg meleg hanyas is van alattunk valami reszeg tinitol ,az egyszeruen annyira ahhh ,hogy azt mar el sem tudom mondani.

Multkor felig doglott macska is volt a kontenerbe,bevettuk harmadiknak 53N

2016. dec. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Csodas volt!A puha szemetreteg alattunk,a csodas illatok!Parom talalt egy felig ragott banant,az lett a jatekszerunk.Egyetlen zavaro dolog az volt,mikor egy patkany beleharapott a seggembe mikor veletlen raultem.Azt viszont nem ertem hogy kerult a bal fulembe krumplihéj.
2017. jan. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Azert is izgi,mert ha jon a fogatlan,kannasborvillatu kukasbacsi (aki nagyon szexi)akkor bevehetjuk harmadiknak.Az meg egyenesen fergeteges elvezet lenne,ha jonne a kukasauto....
2017. jan. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
talán,és te szexeltél már hulladék konténerrel?
2017. máj. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Soha, €s nem is akarok.
2017. okt. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Én semmi kivetnivalót nem találnék benne, hogy szexeljek az egyik konténerünkben - már azon túl, hogy kva kényelmetlen.


Persze mi konténereket gyártunk, szóval az egyetlen szag, ami előfordulhat benne, az a festék. :)

2017. okt. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!