Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Haverom és barátnője, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haverom és barátnője, mit kéne tenniük?

Figyelt kérdés
Szóval szüzek mind a ketten és a barátnő még nem akar szexelni ezért a haverom arra gondolt hogy akkor legyen a petting hátha jó az. Csak az a problémája, hogy nem tudja hogyan keveredjen a csajával ebbe a helyzetbe. Ti mit tudnátok ajánlani?

2015. júl. 6. 23:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Te igazi barát vagy, hogy a haverod problémájával foglalkozol. :)
2015. júl. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. júl. 6. 23:17
 3/8 Osynho ***** válasza:
100%
Te nyilván tapasztaltabb vagy (hiszen véletlenül se rólad szól a kérdés), miért nem adsz tanácsot a haverodnak?
2015. júl. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Épp az a baj, hogy én se vagyok sokkal tapasztaltabb, az előző barátnőimmel még én sem jutottam el erre a szintre.
2015. júl. 6. 23:23
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha még nem tudja, hogyan kezdjen bele, akkor ez a kapcsolat még nem tart ott, hogy belekezdjen.
2015. júl. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Ti mit tudnátok ajánlani?"


Én azt, hogy mivel a leírtak alapján nagyon fiatalok lehetnek, érdemes lenne megvárniuk, amíg megérnek rá ők maguk is és a kapcsolatuk is, hogy ezek a dolgok a maguk természetességével jöjjenek majd szép fokozatosan.


Amúgy az én női megérzésem is azt súgja, hogy ha tükörbe nézel, akkor ez a haverod mosolyog vissza. :-)

2015. júl. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A női megérzésed ez esetben tévedett, a haverom és én tényleg két külön ember vagyunk :) de a válaszokat köszönöm.
2015. júl. 7. 13:12
 8/8 anonim ***** válasza:

Mivel valószínűleg még nagyon fiatalok vagytok, kedjetek simogatásokkal. a mell nagyon izgi, és érzékeny. A bimbót simogatni, szopogatni nagyon élvezetes mindkét félnek!

A punci simogatás szintén kellemes érzés, és aki idáig eljut, az már megy magától tovább.

2015. júl. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!