Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok van itt köztetek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok van itt köztetek olyan aki külsőre jól néz ki de még sincs barátnője valami miatt?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok hányan vagyunk így ezzel.

Főleg Budapestről van köztetek ilyen?


2015. máj. 26. 17:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

én ilyen vagyok de pécsről

21/F

2015. máj. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Dettó, Pest közelében lakom.
2015. máj. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 aladar12 ***** válasza:
itt majdnem mindenki olyan, csak nem mindenki Pesti.
2015. máj. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok. Régen kövér voltam, aztán lefogytam, járok konditerembe is, de nincs barátnőm, mert utálok bulikba járni.


21/f

2015. máj. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

értem, köszi mindenkinek aki írt..

én is fiú vagyok, azért írtam többes számban

2015. máj. 26. 17:48
 6/12 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy lány vagyok de válaszolok én is:

Én régen voltam nagyon csúnya (szörnyen csúnya voltam tényleg)

De idővel kinőttem a pattanásokat, megszépültem és már sok pozitív visszajelzést kapok.

Gyakran érzem, hogy nem vagyok csodálatosan szép de azért nem vagyok már csúnya :D

(Ezt nem azért írtam, hogy most jöjjenek a privátok. Ha valaki ír úgyse fogok visszaíri. Nem itt szeretném megtalálni álmaim szerelmét)

2015. máj. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17/L
2015. máj. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok, itt válaszolok egy privát kérdésre. 27 vagyok, sokáig gátlásos voltam (tizenéves korban + 20-as éveim első felében), mostanra odáig már eljutottam, hogy bulikban viszonylag rendszeresen kavarok csajokkal. Hosszabb távra (akár párkapcsolat, akár laza kapcsolat) nem tudom lekötni őket egyelőre.
2015. máj. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jelen, 28 évesen. Sportos, magas, mindenem megvan, csak barátnőm nincs.
2015. máj. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, 23 éves , jó beszélgetőtárs vagyok , kedves , hhumoros , izmos , érdeklődő, kedves, önzetlen , tisztelettudó, erkölcsös , kitartó, hűséges őszinte..... Szóval rengeteg nőknek imponáló , külső, belső tulajdonsággal rendelkezem és jelentkezők is akadnának de a munkám megnehezíti a párkapcsolataimat így nem szeretnék jelenleg
2015. máj. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!