Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha elvesztettem a szüzességem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elvesztettem a szüzességem meg utana is verezhetek szex közben egy picit?

Figyelt kérdés
Barátommal alig 1hete veszitettem el a szüzességem es tegnap szeretkeztünk es vereztem picit, ez normalis?

2015. júl. 7. 06:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán...vagy csak a stressztől
2015. júl. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
előfordulhat még 2-3 alkalommal
2015. júl. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De amikor elvesztettem akkor egyaltalan nem vereztem aztán a 3. Alkalommal mar igen utana megint nem es kb ez volt a 6.alkalom es most is
2015. júl. 7. 08:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen verezhetsz meg. Aztol h elso alkalommal nem vereztel lehet finomabbak voltatok mig most mar jobban kivanjatok egymast es lehet gyorsabbak a lokesek vagy barmi. Az elejen normalis ha verzel picit meg.
2015. júl. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2015. júl. 7. 08:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen!
2015. júl. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha csak a szex közben vérzel még pár alkalommal, főképp ha nem is vagytok túl gyakran együtt, az teljesen normális dolog. Gond csak akkor van, ha utána is vérzel még napokig és nem a mensid miatt.

De csak jó tanácsként fogadd meg, igaz tudom kinos, meg nem szerettek nődokihoz járkálni, de érdemes elmenni az első egy-két alkalom után vizsgálatra, csak azért is, mert ilyenkor már tud olyan vizsgálatokat is megcsinálni amit addig nem, és meg tudja mondani, hogy egyébként minden rendben van-e, azon kívül, hogy mást is megnéz, ami viszont fontos is lehet. Mellesleg tanácsokat is tud adni. Attól nem kell félni, hogy mit fog majd szólni meg ilyesmit, mivel orvos. Ez a dolga és nem mellékesen titoktartási kötelezettsége van, tehát tőle biztos nem fogja senki megtudni, ha nem akarjátok.

2015. júl. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!