Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfi létemre leakarom gyantáz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi létemre leakarom gyantáztatni a mellkasomat. Egyedül megtudom magamnak csinálni? Hol vehetek gyantát?

Figyelt kérdés
2015. júl. 7. 20:37
 1/7 RRR ***** válasza:

ölelj át egy fenyőfát

majd hirtelen lépj hátra:DDD

2015. júl. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy megtudod. Bármelyik drogériába tudsz venni. 25/F
2015. júl. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
jövőhéten nyaralni megyek, Balatonra, és le akarom csapatni, borotválni meg nem akarom mert attól csak jobban nő
2015. júl. 7. 20:50
 4/7 anonim ***** válasza:

Az hulyeseg, hogy attol jobban no.


Amugy a drogeriak mellett a legtobb hipermarketben is kaphato.

2015. júl. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én inkább kozmetikusra bíznám. A forró gyantával könnyen szerezhetsz égési sérüléseket, véraláfutást (nem tudod magadnak annyira megfeszíteni a bőrt), stb.


Szóval kozmetikus.

2015. júl. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha már gyanta, akkor legyen meleg gyanta! Az olcsóbb is, és szerintem jobban is viszi, mint a hideg.


Meg lehet csinálni, de kell egy kis ügyesség is hozzá.


Drogériákban tudsz venni, vagy akármelyik nagyobb üzletben.

2015. júl. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

pl dm de vegyél gyanta patront meg papirt illetve nem árt ha van babaolaj leszedni gyantát de szeritem ha 1szeri akkor kozmetikus viszont készülj fel kipatog 2-3 napra

és nem fáj anyira mint filmekben

2015. júl. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!