Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha interneten megismernél egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha interneten megismernél egy férfit, pár hónapja beszélnétek (ritkán), bele mernél menni alkalmi kapcsolatba vele?

Figyelt kérdés

Megismertem egy férfit interneten,jó fejnek tűnik, van munkája stb. Facebookon is bejelölt, láttam vannak barátai, látszólag semmi gond vele.Pár hónapja beszélgetünk, de csak ritkán hetente-2 hetente egyszer.

Csak szex céljából találkoznánk, de félek belemenni, mi van, ha rosszul sül el, bánt vagy hasonlók?Szimpatikus, helyes, de mégis félek a dologtól, mert új nekem.

Ti bele mernétek menni ilyenbe?

Én 22, ő 26



2015. júl. 7. 23:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem erőlteti a dolgot, azt mondta, ha nem szimpatizálunk egymással, akkor nem lesz semmi. De nem tudom mennyire kell óvatosnak lennem.
2015. júl. 7. 23:45
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak mert interneten beszélsz valakivel, az nem teszi őt baltás gyilkossá.

Annyira legyél vele óvatos, mint bárki más emberrel, akit felületesen ismersz.

2015. júl. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Találkozz vele először egy kávézóban vagy valami ilyen helyen..ha szimpi életben is, akkor lehet több belőle, ha nem akkor hagyod. Heti v kétheti 1xeri beszélgetés az nem sok, szal nem hiszem h nagyon kötődnél hozzá még
2015. júl. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Először nyilvános helyen találkozzatok.

A barátnőm, és én is féltem a találkozástól, mert rengeteg a rémhír. Ma már nem fél egyikünk sem, max attól, hogy a párjaink megtudják, de ez már más.

2015. júl. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ha egy ismerős haverral fexel le lehet az is durva a szexben ugyhogy attól hogy idegen nem biztos hogy durva vagy utni fog


egy káve mellett beszéljetek a szexről ki hogy szereti ha már csak szex kapcsolat lesz

2015. júl. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem jönne össze, keress meg!;)
2015. júl. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Abban igazatok van, hogy attól, hogy interneten ismertem meg, nem teszi baltás gyilkossá...csak mégis...kíváncsi voltam a véleményekre. Köszönöm.


Kedves utolsó, köszi de nem élnék a lehetőséggel :)

2015. júl. 12. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!