Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátom van hogy nem megy el,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom van hogy nem megy el, akármennyit csináljuk, akárhogy. Miért? Nem kíván eléggé? Mert van hogy nem kell neki sok és elmegy. Vajon van neki valakije? Mondjuk az is igaz hogy ritkán vagyunk együtt sajnos.

Figyelt kérdés
2015. júl. 4. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Arra nem gondoltal meg hogy lehet sex elott kiveri maganak hogy teged is kitudjon elegiteni?

Ilyenkor lehet problema a masodik orgazmussal. Valaki nagyon nehezen vagy egyaltalan nem tud masodszorra is elelvezni

2015. júl. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem, erre nem gondoltam. Viszont nem tudom, nem tűnik ez nekem valószínűnek.

De annyira rosszul érzem magam olyankor, és van már mikor azon parázok az elején hogy na vajon most el fog e menni :(

2015. júl. 4. 13:28
 3/8 RRR ***** válasza:

kérdezd meg

lehet,hogy zűrje van és ezen agyal

fáradt

valami zavarja szex közben

nem valószínű,hogy veled van gubanc

beszéljetek

2015. júl. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nincsen semmi gondom , mégis van, hogy nem birok el élvezni sokáig! az kielégít ha a b. nőm el élvez!
2015. júl. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Azt megkérdezhetem, hogy milyen ritkán találkoztok? És mióta vagytok együtt?

Esetleg lehet, hogy mostanában stresszes korszaka volt ( vizsgaidőszak, érettségi, év végi jegyek javítása pl ? )

2015. júl. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Több mint egy fél éve vagyunk együtt és mivel elég sokat dolgozik, úgy hogy tényleg találkozzunk és együtt vagyunk az vasárnap déltől van, valamint még egyszer-kétszer a héten este vagy 2 órát.

Nagyon stresszes nem, nincs miért. csak annyi amennyi általában egy munkában megtörténhet, néha összekap a társával vagy valami nem jön össze, de ennyi. Szóval annyira nem stresszes.

2015. júl. 6. 21:23
 7/8 anonim ***** válasza:
de merevedése van rendes?
2015. júl. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az van.
2015. júl. 11. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!