Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van másik 30 feletti is az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van másik 30 feletti is az oldalon aki még szűz?

Figyelt kérdés
32/F vagyok és elég dagadt.

2015. júl. 8. 05:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2015. júl. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Az nem az én kérdésem.:) Ezek szerint nem vagyok egyedül a problémámmal.
2015. júl. 8. 06:37
 3/17 anonim ***** válasza:
Fogyjál le... és ne mond hogy nem könnyü.. énis azt csinálom tegyél érte :D Én haladok :D időközben barátnőm is lett szóval hajrá :D
2015. júl. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én 28, lassan 29 vagyok, de szerintem 30 felett is szűz leszek. A fogyás pedig nem sokat segít, hidd el. Én 33 kilót dobtam le, mert elhittem, hogyha lefogyok, akkor lesz valakim. Hülyeség. Igaz, én még alacsony is vagyok, és ocsmány. Ez a két tulajdonság pedig mindent felülír. Még randim sem volt soha.
2015. júl. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én is attól tartok, hogy a fogyás nem sokat fog változtatni a helyzetemen. És én sem vagyok valami magas. 172cm vagyok.
2015. júl. 8. 07:26
 6/17 anonim ***** válasza:

mért nem mentek el egy hivatásoshoz

és túl lesztek a ceremónián

ennyi

2015. júl. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Igazából állandót szeretnék aki így is elfogadna.
2015. júl. 8. 07:51
 8/17 anonim ***** válasza:

Van sajnos. Én nem vagyok kövér, jó testalkatom van, de szintén 171 cm. Nem látok sok esélyt magamnak.


37F

2015. júl. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Maga a testsúly annyira nem lenne meghatározó, mert 40 kiló fogyás után még mindig rám se néznek a nők, ellenben azért jobb érzés könnyebnek lenni, de a nőzésben nem segít. Viszont a magasság igen sokat számíthat hisz én is csak 168 cm vagyok (ha nagyon kihúzom magam), szóval inkább ez befolyásolja a dolgokat. Elméletem szerint valahogy egyszerűen nem tekintik elég férfiasnak azokat akik (kb.) 180 alatt vannak. Ha pedig ezen felül híján vagyunk bizonyos belső tulajdonságoknak (önbizalom, magabiztosság, potencia, stb.) akkor az alacsonysággal és esetleges egyéb fizikai hátrányokkal, mintegy aszexuális lénnyé válunk a nők szemében.

Nekem még van 8 évem a 30-ig, persze fel nem adom, de már úgy nem erőltetem a dolgot.

2015. júl. 9. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én is, de nem a külsőm miatt, ami - sokak szerint - jelentősen jobb az átlagnál.


34F

2015. júl. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!