Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A doki az elsö vizsgálatnál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A doki az elsö vizsgálatnál is megvizsgál? Hogyha még szüz vagyok? A másik kérdésem, ha bevettem egy tablettát akkor már egy fog.tabletta is véd? Valamenyire?

Figyelt kérdés
2008. nov. 2. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Orvosa válogatja, hogy megvizsgál-e. Engem megvizsgált hüvelyen keresztül,pedig én is szűz voltam, és én kértem, hogy ha lehetne, akkor hagyjuk ki. (Nem végbélen keresztül, ahogy sokan mondják.)

Honnan szereztél fogamzásgátlót, ha még nem voltál orvosnál? De ha elolvasod a betegtájékoztatót, akkor majd látod, hogy véd-e. Egyébként a fogamzásgátló nem úgy működik, hogy egyszer bekapok egy szemet, és akkor védett vagyok. Szóval ha szeretnél szedni fogamzásgátlót, akkor menj el nőgyógyászhoz (nem kell félni, a vizsgálat sem olyan vészes, mint sokan mondják), aki kiválasztja a megfelelő tablettát, és elmondja, hogyan kell alkalmazni.

2008. nov. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
És ne felejtsd el kivizsgáltatni mnagadat a tableta szedése előtt! Trombózis, agyvérzés, májkárosodás és társai nem kellemes dolgok. Egy tabletta nem véd, akkor midnenki úgy csinálná, hogy szex előtt bevene egyet :) Az első 2 hétben nem szabad, de szerintem az első hónapban még érdemes másképp is védekezni.
2008. nov. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
joh köszike cska kiváncsi voltam
2008. nov. 2. 20:10
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Naná, hogy megvizsgál. Kérheted, hogy végbelen keresztül vizsgáljon meg. Sok idióta azt szokta erre mondani, hogy "aszhogy?", "asztúgynemlehet", de lehet és kérheted is.


Így zajlik az első vizsgálat:


[link]


Egy tabletta nem véd. Semennyire. Mindenképp orvossal kell megállapíttatnod a tabletta dolgot és ha egyszer elkezdted szedni felelősséggel kell szedned, pontosan, különben nem ér szart sem.

Ha megvan a tabi OLVASD EL A BETEGTÁJÉKOZTATÓT. Ezt annyian kifelejtik, nem értem hogy lehet gyógyszert bevenni anélkül, hogy nem olvasnák el azt a szart.


Fogamzásgátlási módszerekről itt tájékozódhatsz:


www.fogamzasgatlas.hu

www.hazipatika.com


Mind a kettő hiteles, okos oldal.

2008. nov. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!