Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez tényleg így van, vagy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg így van, vagy csak rosszindulatú pletyka?

Figyelt kérdés

Állítólag a szendébb, visszahúzódó lányok igazi vadmacskák az ágyban. Mindenre kaphatóak minden időpontban.

Ellenben állítólag a vagány, kiöltözős (divatcica) nőknek szinte könyörögni kell a szexért, és akkor sem olyan bevállalósak.


Van ebben valami, vagy csak rossz szóbeszéd?



2015. júl. 8. 08:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez azért, szerintem sarkítva. De van alapja, az ilyen cica baba csajok mar azt is megtiszteltetésnek veszik, hogy együtt mutatkoz velük, ha meg leveszik a bugyit, akkor meg elvárja, hogy ő legyen az istennő, azért mert ő fekszik mint egy fa darab. Az úgymond átlagos lányok meg jobban örülnek annak ha neked is jó, neki is jó, s nem csak magukra gondolnak, így szex is több és minőségibb jut. De persze mindkét oldalon vannak kivételek, bár a cica baba oldalon ritkább.
2015. júl. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van úgy is, mint a pletyka szerint, meg ellenkezőleg is. Szerintem nagyrészt a hangulatuktól függ.
2015. júl. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hát a barátnőm kis szendének tűnik, de az ágyban......... :P

szóval rá igaz...mondjuk néhány szende kislányról tudom, hogy elég perverz :D szóval van még aki igazolja :)

2015. júl. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
itt a biuzonyíték rá.. volt egy exem aki nagyon visszafogott ki scsndes lányka volt aztán amikor 3. szexnél be kartam tenni neki odanyult és áttette a popsijába... ennyi..
2015. júl. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy melyik csaj milyen az űgyban, az leginkább tőled függ! Hogy te mit tudsz kihozni belőle. Milyen hatással vagy rá. Stimmt?
2015. júl. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Volt egy csaj osztalytarsam visszafogott oran kis halgatag csendes csaj volt mikor agyba vittem ah anyam aszt hittem h seprunyel fog kelleni
2015. júl. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer volt "szerencsém" ilyen plázacicához, de az ami műsort rendezett szex helyett... Ezen kívül csak visszafogott csajaim voltak, akiknek aztán semmi nem volt elég.

Szóval tényleg így van, soha többet plázaribizli.

2015. júl. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!