Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » (Meleg kérdés) Meleg vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Meleg kérdés) Meleg vagy biszex a srác? Honnan lehet ezt kiszúrni?

Figyelt kérdés

Van egy 25 éves srác ismerősöm. Nem igazán ismerem, csak néha napján összefutok vele.


Annak idején azt "pletykálták" hogy meleg.

Viszont, nem ismerem, s mindig van barátnője.

Igen, ez számomra egy érdekesség.. hogy pár hetente cserélgeti a barátnőit :O


De hogy őszinte legyek.. ma éppenséggel összefutottunk vele.. s anális szexszel viccelődött (Y)(.. s ekkor döntöttem el hogy csak kiírom ezt a kérdést..)


Különben: Ha csak kettesben vagyok a sráccal, mindig mosolyog meg nevetgél.. ráadásúl, úgy szólít mintha a felesége lennék :P

Nem a rendes keresztnevemen szólít hanem egyik becézésén s utánna még odailleszti azt a ragot hogy 'ém'



Nagyon nem tudom mit csináljak.. ugyanis én sem kötöm az emberek orrára, mindamellett ha valaki a magánéleti dolgaimat feszegeti akkor általában felkapom a vizet..


emiatt is vagyok tanácstalan.. de kiírtam a kérdést, mert kíváncsi vagyok, hogy hány százalék az esélye hogy valóban meleg a srác.



2014. okt. 9. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Tipikus b.u.z.i jelek
2014. okt. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Simán lehet metroszexuális is a srác, lehet hogy csak egoból csinálja...ameddig nem kezd el látványosan nyomulni addig szerintem korai ítéletekbe bocsátkozni.
2014. okt. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ezek igen erős jelek. Szerintem próbálkozz be nála, tereld a témát a te javadra ès cèlozgass neki kétèrtelműen, hogyha mégse lenne meleg akkor se legyen semmi probléma.
2020. máj. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!