Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ma már 4x vertem ki a farkam,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma már 4x vertem ki a farkam, de még mindig kívánom. Lányok, visszataszító, ha egy srác ilyen igényű?

Figyelt kérdés
Félek, ha lesz barátnőm akkor túl sok leszek neki. :/ Nagyon kanos vagyok mindig. :(
2015. júl. 8. 16:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Nekem nem visszataszító,sőt!
2015. júl. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem normális. Neked csak egy nő kell.
2015. júl. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
sziamiaúú, kis faszvetőautomata .. xd
2015. júl. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
42%
Atyaég, mekkora kan van itt felnövőben!!
2015. júl. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Lányokat kérdeztem, mivel szarok más véleményére. Köszi a megértést.
2015. júl. 8. 16:46
 6/14 Rebellious Dead Lady ***** válasza:

Hát, szerintem nem.

Ha lesz barátnőd, akkor meg szerintem jobb, haegy ideig nem "bántod", mert az nem sok lánynak jön be, hogy alig jártok, pár napja/hónapja és mindjárr szexelnél vele. Viszont egy bizonyos idő után lehet bármi.

2015. júl. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi a normális válaszokat. :)
2015. júl. 8. 16:48
 8/14 anonim ***** válasza:
nekem tetszett mikor a barátomnak segítettem 4x elmenni egymás után szinte egyből :)) csak az elején majd ne kezd egyből ezzel,próbáld meg vissza fogni magad..utána mehet...:)
2015. júl. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Rendben van, próbálok majd erre törekedni. :) Szeretnék hosszútávú kapcsolatot kialakítani a jövőben.
2015. júl. 8. 16:55
 10/14 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem visszataszito nekem is exem ennyiszer verte..:) mondjuk amikor nem es velem volt egesz nap akk nem csak egyszer szexeltunk, vagy volt h egy nap haromszor leszoptam.. Igaz h nem kenyszeritett ra de tudtam h mik az igenyei es en meg szeretek szopni szoval nekem is orom volt ha csinalhattam..:)
2015. júl. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!