Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, nektek vonzó vagy...

Lányok, nektek vonzó vagy visszataszító, ha egy srác még szűz?

Figyelt kérdés
Vagy inkább jobb titkolni az ilyesmit?
2014. ápr. 19. 12:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Totális mértékben közömbös.
2014. ápr. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
96%
Egyáltalán nem visszataszító, mert ebből legalább tudni lehet, hogy nem egy nőcsábász és nem csak "arra" használja a nőket.
2014. ápr. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy. A kezdőkből is lehetnek profik :)
2014. ápr. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
28%
20 éves vagyok, csak nálam idősebb pasikkal ismerkedem. Ebben a korban nem mondom, hogy visszataszító, de mindenképp érdekes, ha valaki még szűz. Nem én akarok lenni az, aki egy 25-28 éves férfit megtanít arra, hogy mit, hova dugjon... Az első perctől kezdve tudja, legyen jó és tapasztalt az ágyban. Nálam ez elvárás. Ha nem szűz, tapasztalt is, de nem jó vele az ágyban, az is a kapcsolat végét jelenti.
2014. ápr. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Vonzó.

Azonban ha volt már 1 évnél hosszabb szerelmi kapcsolata 18 éves kora után, és úgy maradt szűz, akkor vélhetően nem jó szerelmi partner nekem.

2014. ápr. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
tökmindegy
2014. ápr. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
#5-ös, mi benne a vonzó, leírnád röviden?
2014. ápr. 19. 12:44
 8/25 anonim ***** válasza:
48%
Mivel bőven huszonéves fiúkkal jövök már össze, ezért igen, zavar, ha még ennyi idősen szűz. Szóval nekem abszolút nem vonzó. Nem azt mondom, hogy feltétlen dugjon egy ismeretlen lánnyal egy éjszakás kalandban, csak furcsa, hogy a húszon x éve alatt nem tudott összeszedni magának egy barátnőt. És bármennyire hihetetlen, nekem jobban imponál az, ha egy srác komoly kapcsolatban vesztette el, minthogy egy kaland folytán.
2014. ápr. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Szexuális értelemben vonzó. Az első szerelem a vonzó, egy olyan fiú, aki először éli meg a szerelmet, amit a szemében látsz, az a vonzó csoda.:)

Az ebben a szituban rejlő tisztaság a vonzó. Közelebb van a szexualitás eredeti természetéhez, szentségéhez, ha az ember feje tiszta még, nem olvasott össze mindenfélét, csak az ösztönei és a szíve vezetik.

2014. ápr. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Szüztelenítést vállalok
2014. ápr. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!